Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Rodijak mi ima sudar svojim brodicem  (Read 95553 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zdravko dren

• Zdravko Dren
  • No┼ítromo
  • Faks helizim 45 godina - simbol ─Źisto─çe !!
Rodijak mi ima sudar svojim brodicem
« on: August 16, 2011, 03:17:39 PM »
Evo, na zalost moj rodijak Tomo razbia je svoju malu Itamu40 jer su mu neki hodocasnici smetali na roti dok ga je vozija autopiloton

On i cura su mu falabogu dobro ali su ti talijani pali u more kad su krmon udarili u Itamu a nisu bili neki plivaci.

Nadan se da ce pravda pobjediti i da ce nastaviti ljetovati nakon sto se utvrdi krivica ovih dvoje sto su se utopili.

ImageShack.us

ImageShack.us

Talijani su ga udrili livin bokon krme u njegov livi kvartir prove...
« Last Edit: August 16, 2011, 03:34:24 PM by zdravko dren »
zdravko dren, you are banned from posting and sending personal messages on this forum. Izmi┼íljeno vrije─Ĺanje administratorice Male od Foruma jer je ja─Źa i tla─Źi Zdravka kojem u diskusiji nije dorasla, nego koristi podmetanje i silu da ga onesposobi.

─îlanarina za klasu Krsta┼í  (Read 10.016 times)

Offline sailor

• Mornar
  • **
Odg: Rodijak mi ima sudar svojim brodicem
« Reply #1 on: August 16, 2011, 04:27:21 PM »
talijani su jedrili?

Leo

• Guest
« Reply #2 on: August 16, 2011, 04:49:15 PM »
Da nema ono dvoje jadnika mrtvih ─Źovjeku do─Ĺe da sva┼ía napi┼íe ..

Offline Tin

• Viceadmiral
« Reply #3 on: August 16, 2011, 05:39:31 PM »
Ako su jedrili imali su prednost, ako su bili na motor bili su mu s desna i imali su prednost..... pisati ce im na grobu: "imali su prednost"

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
« Reply #4 on: August 16, 2011, 06:58:08 PM »
a da li netko zna šta je s onima koji su se na Kornatima sudarili u nedjelju?
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Offline pija mali

• Chief
« Reply #5 on: August 16, 2011, 08:45:31 PM »
na nekom forumu napisali da je autopilot isao pu┼íiti ali izgleda da je i kopilot isao pu┼íiti ali nece oni na kraju popu┼íiti ┼íto bi trebali, kao silovatelji mora i zakona. nazalost nastradali ljudi koji su u┼żivali u miru i ljepoti ┼żivota a onda... ma znao sam da ta smeca od par miliona imaju tako nepouzdana kormila za popizdit. ma tko normalan more popusit taj izgovr.....
┼Żivim danas jer sutra nije izvjesno

Offline Tin

• Viceadmiral
« Reply #6 on: August 16, 2011, 09:14:48 PM »
Ma svi slutimo sto se dogodilo, ali dobro.....

Sto se autopilota, kormila i sl. tice.... pa zar je kormilo jedini nacin da se izbjegne sudar?!?!

Offline Dufour

• Kadet
  • *
« Reply #7 on: August 16, 2011, 09:33:10 PM »
┼áto je sa oduzimanjem gasa, ga┼íenjem motora, isklju─Źivanjem auto pilota ??????

Offline zdravko dren

• Zdravko Dren
  • No┼ítromo
  • Faks helizim 45 godina - simbol ─Źisto─çe !!
« Reply #8 on: August 16, 2011, 11:35:17 PM »
Nemojte mi napadat rodijaka, Asimetricno upravljanje komandama L i R motora nije potanko opisano u knjizi User manual...

On in je lipo maha da se maknu da daju gas oni su tupili ka da su na regati.. "Akva Akva !!!"...

Ma di ce se on s onolikin brodon njima micat.. mucija se poo ure ukljucit autopilota i da ga je iskljucija kako bi dosa na Hvar !!

A gasit motore se nesmi odma, rekli su mu da prije gasenja uvik moraju 10 minuta radit na leru...
zdravko dren, you are banned from posting and sending personal messages on this forum. Izmi┼íljeno vrije─Ĺanje administratorice Male od Foruma jer je ja─Źa i tla─Źi Zdravka kojem u diskusiji nije dorasla, nego koristi podmetanje i silu da ga onesposobi.

─îlanarina za klasu Krsta┼í  (Read 10.016 times)

Offline zelva

• Mali od palube
  • *
    • pomorac.net
« Reply #9 on: August 16, 2011, 11:44:39 PM »
tko zna sto ce mu kao ''vidjenijem gradjaninu'' pronaci kao olakotnu okolnost za tragediju koju je prouzrocio...kako je vec netko spomenuo bilo je nacina da se ako ne skrene s rote onda bar pokusa umjesto ''mavanja rukama'' usporiti ili zaustaviti brod..jer koji ludjak sa brodom koji glisira ceka zadnjih XX metara za promjenit kurs i onda navodno ustanovit da su mu otkazale komande za upravljanje...u njegovoj prici nesto mnogo smrdi...