Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Hrvatski hendikep premjer  (Read 56038 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline skeptik

• Mali od palube
  • *
Re: Hrvatski hendikep premjer
« Reply #40 on: January 10, 2015, 06:40:56 PM »
Gospodine Škaram,

Pokušao sam pažljivo pročitati vaš komentar na moj tekst, ali ni nakon drugog čitanja ne uspijevam razumijeti vaše argumente, a najčešće ni njihovu povezanost s mojim tekstom.
Možda ste na neki način u pravu kad tvrdite postoje "različite vrste inteligenicije"?  Ako je to nekim čudom točno, nema nikakve sumnje da naše dvije ne pripadaju istoj vrsti pa smatram svaku daljnju raspravu gubljenjem vremena.

Dobro vam more.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #41 on: May 29, 2015, 11:28:08 AM »
 :hello2:
Pa valjda je i ova saga svršila;Vragec je pogodio bit ove besmislene bitke ovnova na brvnu.  :hello2: dodao bih samo...znano je da raznolikost rađa kvalitetu,međutim...ovakve se teme riješavaju oči u oči,za stolom,s argumentima...preko NET-a ispada kokodakanje dvije piljarice,a mi ostali se većinom,izmičemo!Iako,osobno vidim argumente i s jedne i s druge strane,međutim,znana je činjenica da se u komunikaciji vrijeđanjem,vikom,prijetnjama služe većinom sugovornici kojima je nedostatkom argumentiranih stavova proklizilo mentalno tlo pod nogama,pa nastoje pošto-poto odbraniti svoj stav...logično,meni neprihvatljivo!  :merror:
T

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #42 on: December 05, 2015, 04:54:22 PM »
Treba biti i open slažem se , ali treba ga definirati dok u svakom selu plove po svojim mižurama i on spada u fažol regate  :occasion14:
Istra: Brod na moru, a sidro mu je Ćićarija

Offline more

• Admiral flote
« Reply #43 on: December 05, 2015, 10:19:29 PM »
Open nema pravilnika te s toga se s njime može raditi što hoćeš! Svaki ima svoj interes, raceri svoj a  cruiseri svoj. Velika greška bi bila da se posvadimo. Kakve bi to bile beznačajne regate kada bi oni s cruiserima počeli organizirati samo svoje regate, npr samo s onom regulom o obaveznom rol floku i bez baštuna. To mogu činiti talijani koji imaju puno baraka, ali mi ne. Openaši bi propali jer ih je premalo za formiranje veliki broj grupa kao danas. A to bi bila velika šteta.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #44 on: October 03, 2017, 11:10:59 PM »
 :violent1:
A što reći, kada se u Uputama za regatu navede da je bodovanje po YS koeficijentu,učesnici budu svrstani po grupama,mjerenja vremena nema(ili nisu prezentirana)...  :dontknow: pa plasman ispadne po grupama...  :laughing5:
 Nekada sam mislio da je sustav,,OPEN,, loš...  :pottytrain2: naivno...  :angryfire: eto, postoje majstori koji mogu od lošeg još još lošije napravit!  :crybaby2: POZDRAV LEVEL GAGA!  :angel9:
T