Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Hibridni Yardstick premjer  (Read 8719 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline more

• Admiral flote
Re: Hibridni Yardstick premjer
« Reply #30 on: June 27, 2019, 10:44:29 PM »
Trifida, osnovni problem u primjeni handicap premjera u nas, kao u Vas je u tome ┼íto suci zvani─Źno ne znaju prora─Źunati korigirano vrijeme i niti ne ┼żele to nau─Źiti. Mo┼żda bi pomogao miris pove─çanog honorara!

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #31 on: July 18, 2019, 12:13:24 PM »
Trifida, osnovni problem u primjeni handicap premjera u nas, kao u Vas je u tome ┼íto suci zvani─Źno ne znaju prora─Źunati korigirano vrijeme i niti ne ┼żele to nau─Źiti. Mo┼żda bi pomogao miris pove─çanog honorara!

:protest: Tjah,bojim se da je problem puuuno kompleksniji...  :nono: osobe koje poznajem,sigurno znaju relaciju,, x X y =z;naravno,prvenstveno mislim na organizacioni odbor,i suce...ukoliko opis brojnika nazove┼í,,EGO,, a nazivnika nazove┼í,,primjenu YS-a,,  :violent1: to ispadne 100/0 = 0!  :angel4:
T

Offline more

• Admiral flote
« Reply #32 on: July 18, 2019, 12:56:53 PM »
Moj Trifida, 100/0 je beskona─Źno dok je 0/bilo ─Źa vajk = 0.     Nekada se govorilo: "Ni za ─çi─Źa barka", sada, kada smo evoluirali, more se re─ç: "Ni za malograjana handicap premjer"!