Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Zanimljivi oglasi  (Read 20650 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eventum

• Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Prodajem Elan 333
Re: Zanimljivi oglasi
« Reply #20 on: April 12, 2013, 04:27:01 PM »

Online Strici

• Admiral flote
« Reply #21 on: April 12, 2013, 07:04:09 PM »
Za takav brod to je nikakva cijena. Djeluje zapušteno, no sve se to dade lako srediti. No uvjek postoji negdje nekakva zakvačica. Kad bih ja tražio veči brod, ne zato da mi se sviđa, nego čini mi se solidniji tip broda, razmislio bih. Jer mnogi ljudi, vlasnici brodova su ostarili, oboljeli, ili iz nekog drugog razloga ga se hoče ili moraju riješiti. Često su to i ekonomski razlozi, jer se nikada nesmije zaboraviti koliko košta samo vez u marinama za takav brod. Vjerujem da je cijena ravna godišnjoj ležarini tog broda. Tako ako neko ima rješenje za ostale troškove i to ga ne pogađa vrlo zanimljiva ponuda. :icon_scratch:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #22 on: April 13, 2013, 01:37:03 PM »
meni se ovaj cini dosta interesantan. http://doityourselfyachtbroker.com/nl/omnia/omnia-34/5826E86673A211E2BCA700163E05ABF2/#.UWlCbMq5KPM

cuo sam da bi ga vlasnik prodao i za 24 000 eura  za gotovinu :nike:

Offline Eventum

• Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Prodajem Elan 333

Offline estan

• Admiral
« Reply #24 on: April 22, 2013, 09:20:30 AM »
Osobno mi se Nash 20 vrlo sviđa. Ipak, kad usporedim svoju jedrilicu s njim, a ne mogu je prodati za 6500 € tada mi se ta ipak u praksi puno manja jedrilica (iako samo 65 cm kraća, ali daleko manje prostrana) čini skupa. Zapravo, to bi joj, ako je zaista cakum pakum, bila neka realna cijena, ali danas je teško postići realnu cijenu za bilo koju jedrilicu. :icon_scratch: Da sam uspio svoju prodati, možda bih i razmišljao o tom Nashu, ali ne bih dao za njega više od 3300 €, a mislim da bi gazda nakon nekog vremena i pristao na tako nešto. Prednost te jedrilice je što može u vrlo plitko more i nije ovisna o stanom vezu s nekom normalnom dubinom.

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #25 on: April 28, 2013, 07:20:02 PM »
Istra: Brod na moru, a sidro mu je Ćićarija

Offline level gaga

• Kontra-admiral
Istra: Brod na moru, a sidro mu je Ćićarija

Offline estan

• Admiral
« Reply #27 on: April 30, 2013, 10:55:10 AM »
Ljudi uglavnom traže dosta za brodove, ali oni se ne prodaju ni kada se cijena dosta spusti. Vidim i tradicionalno skupi Englezi su počeli jako spuštati cijene i opet se brodi dosta dugo prodaju. Zato se i ne isplati nuditi brod za bagatelu, jer, ili će naići netko kome se sviđa ili se ionako neće prodati. Bar sam ja stvorio takav zaključak, a možda se i varam.

Online more

• Admiral flote
« Reply #28 on: April 30, 2013, 08:42:15 PM »
Općenito, prodaje se barka jer postoje neke druge potrebe odnosno namjere. Ako se ne proda a i ne koristi, ista predstavlja trošak u vidu raznih nameta, poreza, vezarine, održavanje i tome slično. Odjaviti se može jedino uz potvrdu da je zbrinut njen otpad. Dobru barku je, opet, teško namjerno uništiti i pri tome još platiti, slično kao ubiti vjernog psa. Dakle, što preostaje? Ili i dalje koristiti ili prodati jeftino.

Offline estan

• Admiral
« Reply #29 on: May 02, 2013, 10:30:48 AM »
Kad bi baš došlo tako stani pani, ja bih je rađe poklonio nego uništio.