Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: T: C/B film, razvijac i fiksir  (Read 20206 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ogi01

• Terco
Re: T: C/B film, razvijac i fiksir
« Reply #10 on: October 20, 2010, 09:38:26 PM »
:) Eto,i meni...  anim43 i samo do sko─Źim do Rotterdam-a po jednu crvenu svjetiljku,koju litru mi┼íele i pokoji foto papiri─ç...mra─Źnih kutaka se lako na─Ĺe,kod Lupina nagrebemo koji film,i udri po Lajki...a... anim32 tamo neki Jazavac je u foto klubu,pa ukoliko zapne... anim32
neću grješit dušu, ali imam utisak da je Jazo digitalni. Ili, Jazo, di si?

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #11 on: October 20, 2010, 11:11:47 PM »
Digitalni od 2002. Ali prije skoro 30 ( ouz89 zar ve─ç toliko) samostalno dobivao klju─Ź na povjerenje od profesora od fotolaboratorija i gu┼ítao u tamnoj komori pod crvenom lampadinom uz ┼ítopericu...davno zaboravljeni gu┼íti ─Źarolije nastajanja slike u plasti─Źnoj kadici sa kemijom  party3...gu┼íti za koje je danas luxuz imati vremena u ovom suludom svijetu...pa ┼íkuru sobu zamijenio photoshopom  i elcedejom ch4
ko mo┼że nek' gu┼íta  happy0034
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #12 on: October 21, 2010, 10:17:42 AM »
Ma,da...kakav je to fotoaparat kad ne mo┼że┼í orahe s njim tu─çi!?  party3 iz onog analognog doba datira izreka o ruskoj iskoristivosti 100 tona ─Źelika-iz iste tvornice,na prvoj traci izlazi tenk,na drugoj fotoaparati,na tre─çoj satovi...  :angel02
T

Offline ogi01

• Terco
« Reply #13 on: October 21, 2010, 10:10:19 PM »
da. i ja imam jednog starog kijeva. za kojeg bi u stvari trebala dozvola za hladno oru┼żje...  To legendarno postrojenje postoji jo┼í uvjek u Kijevu. To je bio kompletni pogon Contaxa, zajedno sa svim in┼żinjerima i stu─Źnom radnom snagom kao ratna reparacija delo┼żiran u Kijev. Stoga se ime Contax jevlja tek kasnije u zapadnoj njema─Źkoj. kada je propao ime je odkupila Kyrocera / Yashica i radila od 80-tih Contaxe u Japanu, famozni RTS, meni ipak najdra┼żi S2 potpuno mehani─Źki i sa optikom Carl Zeiss. Na ┼żalost i to je sada pro┼ílost. Ali ih ima dovoljno rabljenih po ebayu i sl.
ono što mi najviše fali je de facto slobodno vrijeme za korištenje sve te opreme.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #14 on: October 22, 2010, 11:22:27 AM »
Eh,da...svi imamo isti problem sa pre┼żivljavanjem...  :-X da nisam nedavno vidio stare C/B slike L-5 i Stela,50-setih u pulskoj luci,nebi se ni probudio gu┼ít...najve─ça je nevolja takve futur/past  fotke staviti na NET,xexexeexxxxxxxxeeeee  mad mad  :sparta:
T

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #15 on: October 22, 2010, 01:50:22 PM »
ima ti u LIDL-u
?navedenog za izraduC/B fotografija?hvala na info,provjeriti ─çu! happy0034
T