Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: T: C/B film, razvijac i fiksir  (Read 20215 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
T: C/B film, razvijac i fiksir
« on: October 17, 2010, 08:57:49 PM »
Molim upućene da mi odaju tajnu gdje se može kupiti C/B film,razvijač i fiksir... confuse0006 Daleko od toga da nema dobrih fotografija i videa na NET-u,ali svejedno bih pretpostavio manualno podešavanje ekpozicije,fokusa,kadra, napram multimedijalnih digitalnih bilježenih trenutaka... party3
P.S. ,,slučalno,, sam imao čast i zadovoljstvo,da me uči Majstor (A.M.)koji je imao nepokolebljiv stav:,, da,ovo ti je za dvojku...da bi dobio trojku,moraš postati šegrt...sve si dobro napravio i to je četvorka...peticu nikada kod mene nećeš moći dobiti,jer to je zvanje Majstora-dali misliš da znaš koliko i ja!?  happy0034 ,,
...Ne lezi vraže,te,osamdesetdruge,trebalo je odraditi praksu kod obrtnika ili privatnika ukoliko si bio u TŠC... :sparta:
 Nakon ispunjenog dnevnika rada sa njegove strane,priupitam za ono,,šegrt,trojka...;,,pa će on meni... party3
Da bi postao šegrt u fotografskom obrtu,trebao si SAM napraviti fotoaparat i sa njim slikati,razviti i priložiti radove komisiji...a te, 45", i nije bilo lako doći do kartona,leći, filma...tek te je nakon toga komisija puštala na pristup Majstorskom ispitu...i ti meni prigovaraš na ocijeni ,,4,,... party3
 Nebi bilo pošteno da ne spomenem i još koji detalj...navedeni A.M.  i njegova supruga E.M. su osobe sa položenim Majstorskim ispitima za Fotografski zanat davne 1946.-ste happy0034 a ja sam samo unuk...  part0011
T

Offline sLi

• Sekondo
  • Music takes me up!
Re: T: C/B film, razvijac i fiksir
« Reply #1 on: October 17, 2010, 09:23:19 PM »
nadi na ebayu pa cemo odradit...

Offline denister

• Barba
  • još plutam :)
« Reply #2 on: October 17, 2010, 09:40:26 PM »
jedan kolega sa posla to sve kupuje kod nas i nije toliko ni skupo, kad se vrati sa godišnjeg budem ga pitao...

Offline ogi01

• Terco
« Reply #3 on: October 17, 2010, 09:42:15 PM »
pa u svakom normalnom foto dućanu. kod mene iza ugla. ili u amazon, ebayu ili bilo kom drugom online-shopu. sa ćime povećavaš? u kojem formatu radiš?

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #4 on: October 17, 2010, 11:55:16 PM »
Mi smo za fotoklub nabavljali prije 6-7 godina u firmi TECHNO PHOTO doo i POLETTI doo
Za dvadeset godina, biti ćeš više razočaran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.– MARK TWAIN

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #5 on: October 18, 2010, 02:51:55 PM »
A,hebiga ogi,nema ovdje normalnog foto dućana,trebati će pošta odradit! >:( Dugo nisam radio,i došao gušt...format mi neće biti problem,imam prastari dobri povećavajući još iz DDR-a  happy0034
Hvala na informacijama!  part0011
T

Offline ogi01

• Terco
« Reply #6 on: October 18, 2010, 09:42:22 PM »
moj je Meopta 6/9.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #7 on: October 19, 2010, 12:29:24 PM »
moj je Meopta 6/9.
Nije DDR-Czechoslovakia, meopta OPEMUS IIa  anim64
T

Offline ogi01

• Terco
« Reply #8 on: October 19, 2010, 10:57:21 PM »
Nije DDR-Czechoslovakia, meopta OPEMUS IIa  anim64
Da. To je taj aparat. Već mi dvadeset godina stoji u ormaru.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #9 on: October 19, 2010, 11:12:04 PM »
 :) Eto,i meni...  anim43 i samo do skočim do Rotterdam-a po jednu crvenu svjetiljku,koju litru mišele i pokoji foto papirić...mračnih kutaka se lako nađe,kod Lupina nagrebemo koji film,i udri po Lajki...a... anim32 tamo neki Jazavac je u foto klubu,pa ukoliko zapne... anim32
T