Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Aku bušilice - Makita, Bosch, Dewalt, Festool....zamjena ćelija i reparacija bat  (Read 35727 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline malibrzi

• Mali od palube
  • *
U ponudi reparacija baterijskih sklopova za sve vrste aku alata - Makita, Bosch, Dewalt...

Svi naponi, svi kapaciteti.... povoljno i kvalitetno, upiti za ponudama na PM - molim!  :)
« Last Edit: May 06, 2010, 06:24:07 PM by denister »

Offline denister

• Barba
  • još plutam :)
okvirne cijene....

Offline malibrzi

• Mali od palube
  • *
denister : PM molim

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
nema cijene na pm, pročitaj pravila - cijena u oglas....
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Offline Tin

• Viceadmiral
nema cijene na pm, pročitaj pravila - cijena u oglas....

i nema nikakve veze s nautikom..... pod ostalo....

Offline malibrzi

• Mali od palube
  • *
Pod ostalo ili razno svejedno, usluga vrlo tražena i zanimljiva - jer se radi o sklapanju sklopova za bilo što, sklopove ljude najčešće povezuju sa zamjenom reparacije baterija u aku bušilicama.

Samu cijenu nije lako odrediti iz razloga što se barem treba znati napon u V i kapacitet u Ah

Što se administratora tiče i premještanja vjerujem da pametni ljudi znaju da prava usluga može biti pod "Razno"

anim35

Offline denister

• Barba
ok, ajd ovako treba mi 13 baterija od 1,2V ampera neznam, koliko bi me koštala jedna baterija, pa sad navedi cijene...
znači jedna baterija od 1,2V i toliko i toliko ampera košta taoliko i toliko...probaj tako(btw. stvarno mi ih treba 13 i neznam od koliko su ampera jer ne piše na njima)

Offline Friga

• Timunjer
  • **
@ denister

Ovo će ti se isplatiti jedino ako su cijene po članku max. 5-6 kn. U poplavi kojekakvih kineza se popravak akumulatorskih baterija boljih bušilica niti ne isplati!
Van de Stadt Jupiter

Offline denister

• Barba
@ friga znam, ali ova bušilica nije neka marka, ali je na 18V i stara je cca 5 godina i jako je dobra, samo eto baterije ne drže više, najjeftinije u HR sam našao po 16kn/kom...ali ako čovjek ima jeftinije zašto ne bi uzeo od njega ;)

Offline Friga

• Timunjer
  • **
Kupiš kineza za 100kn s 2 accu baterije pa sve to prepakiraš u postojeće kućište.
Van de Stadt Jupiter