Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Osim jedrenja postoji još mnogo toga što bi trebali naučiti....  (Read 2747 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marino ferencic

• Mali od palube
  • *

Eto mislio sam da će mi prvo javljanje u portalu biti vedrije ,no ni to ne mora biti tako tužno ako iz svega nešto naučimo. Naime čitajući izvještaj ZAKKON a ( mornar ) sa Primorske regate....uočio sam situaciju u kojoj smo slučajno moj prijatelj Dež i ja bili sudionici u pokušaju izvlačenja jedrilice iz nezavidne situacije. Ne želim masirati čitatelje pojedinostima, no način na koji je taj događaj opisan u najmanju je ruku uvredljiv. Naime pisac redaka doslovce kaže.." jedna barka nas pokušava izvuć na remuć ali ne upijeva....", e pa sad da i ja nešto o tome kažem. Ta barka koja je pokušala izvući Mikija i Biondića ima svoje ime a što je najvažnije mi smo također bili sudionici te regate te smo zbog svoje nesebičnosti zakasnili na start isto toliko koliko i jedrilica koja je bila u nevolji.

Prepuštam Vama ocjenu tog događaja a njima da u miru razmisle dali su korektno postupili u iznošenju činjenica. Što se nas tiče mi ćemo ako treba tim dečkima opet pomoći , pa makar žrtvovali i rezultat na regati, jer mislim da pomoć nekome u nevolji a pogotovo na moru ima veću vrijednost od kičastog pehara.Ovo je bilo stvarno DOBRONAMJERNO a za dokaz vrijedi poziv na pivo na Grobničkoj.

Dež i Marino

.

Offline Dario

• Admiral
Re: Osim jedrenja postoji još mnogo toga što bi trebali naučiti....
« Reply #1 on: June 18, 2009, 09:55:13 AM »
svaka cast marino

Offline more

• Admiral flote
« Reply #2 on: August 25, 2009, 12:59:42 PM »
Svaka čast Marino, hvala Bogu da si se pojavio jer Ti imaš jako puno za reć

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #3 on: December 21, 2009, 04:55:26 AM »
Sve pohvale...
Kasno je za učenje ukoliko si prošao pubertet...teoriju možda da,ali ovo su stvari koje imaš ili nemaš! :angel02
T

Offline more

• Admiral flote
« Reply #4 on: March 24, 2010, 09:21:07 PM »
Marino, napiši koju ćemo pjesmu zakantat! part0011