Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Ispustanje crnog tanka na sidristu  (Read 9549 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vođa svih gusara

• Kadet
  • *
Re: Ispustanje crnog tanka na sidristu
« Reply #20 on: March 05, 2010, 08:59:18 PM »
.
Šta je to Crni tank?

Offline marjan

• Chief
« Reply #21 on: March 06, 2010, 11:53:05 AM »
.
Šta je to Crni tank?

Ono što je u brodu tank ali nije za vodu ili gorivo. Ako ideš nosom do njega, smrdi. Puniš ga uvijek kada ideš aktivno na WC a prazniš ga na otvorenom moru. Neki ga zovu i fekalni tank.

Offline advmatic

• Noštromo
« Reply #22 on: March 06, 2010, 04:16:45 PM »
Charter brodovi imaju crni tank ali je uvijek odspojen, da ga charter ne mora čistit ako se zaštorpa. Spoje ga samo za pregled.

..u 8 od 10 charter brodova crni tank je van upotrebe-to je moje iskustvo... evil

na sidrištu, ako je gužva, osobito ujutro, lakše mi je da se brodom izmjestim na osamljeno mjesto ili van uvale, umjesto da držim bič nad posadom (osobito ako su dame u pitanju)..  party3

inače za odštopavanje čini mi se da nema pomoći bez maske za ronjenje i svima poznate sajle...
...ovaj modus sa radnjama na krmi u povidbi... to nisam još nikoga uspio nagovoriti.... anim37
NAVIGARE NECCESSE EST

Offline marjan

• Chief
« Reply #23 on: March 06, 2010, 08:45:52 PM »

...ovaj modus sa radnjama na krmi u povidbi... to nisam još nikoga uspio nagovoriti.... anim37

Meni je to još uvijek jednostavno. Puno godina sam to uvježbavao u vožnji na škalama Elan expresa, jer je to bila jedina mogucnost.