Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Clipper round the world  (Read 89601 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
Re: Clipper round the world
« Reply #300 on: May 11, 2010, 07:21:42 PM »
mi ozbiljni a njemu je do igre  anim64
I čestitke Leu!  happy0034 anim19
Za dvadeset godina, biti ćeš više razočaran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.– MARK TWAIN

GRINGO_ZD

• Guest
« Reply #301 on: May 11, 2010, 08:29:56 PM »
Hvala.
E sad bi mogao nadugo i nširoko o taktici ili jednostavno nisam bio pri kompu i završio pod obalu, pokazalo se dobro.
Ajde čekam vas i sidim u hladu i gledam kako dižu brode gori doli.
Leo

Offline Nogicom

• Timunjer
  • **
« Reply #302 on: May 14, 2010, 11:12:24 PM »
9. etapa starta sutra, tj. u subotu 15.5.2010 u 18 h po nasem vrimenu...slucajno sad vidio na forumu!
Malo su pozurili, vrat slomili...

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #303 on: May 14, 2010, 11:39:10 PM »
 ouz89
Što već su nas provukli kroz Kanal
nisam stigo ni pivu popit
Za dvadeset godina, biti ćeš više razočaran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.– MARK TWAIN

GRINGO_ZD

• Guest
« Reply #304 on: May 15, 2010, 09:34:09 AM »
Ma sigurno je novi koncesionar na bovama pa im je puno tražia pi brodu i danu, pripali se troškova, a kažu da je u marini strašno skupo...
Leo

GRINGO_ZD

• Guest
« Reply #305 on: May 18, 2010, 07:06:55 PM »
Jazooo čestitke  anim37, a bogme i Granco se dobro držao  part0011, ja zapalio put Kube pa se evo vraćam  :angel02.
Nego u kojoj rupi ovaj krčmi ste, a da naći ću vas slijedeći dostavu kojA panično dovozi nove provište pića  anim32
Jazo sačuvaj malo ruma za nas koji stižemo, i čuvaj prste kad rulja nagrne u tavernu.
Leo

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #306 on: May 18, 2010, 11:34:22 PM »
Jazo sačuvaj malo ruma za nas koji stižemo, i čuvaj prste kad rulja nagrne u tavernu.
Leo

A, još imaš ožiljke na prstima od  zadnji put  guog98  anim32

Zaista jedna od uzbudljivijih dionica. Čak sam zbrisao danas sa posla da okrenem onu nesretnu puntu! Pahuljica i Granco su mi cijelo vrijeme puhali za vratom, srećom (po mene) ostali su pred zoru malko previše zapadno i uletili u bonacu. A onda se Kornat pokazao kao izuzetno opasan protivnik, došao mi je po krmi sa povoljnijim kursom i doslovno mi sa provom sjedio na krmi sve do cilja - razlika od nekoliko desetaka barki i 0 NM!!!

Zato nam Ana ide polako đitaški, hoće vidjeti cijeli otok okolo naokolo  :angel02
 anim32

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
« Reply #307 on: May 21, 2010, 09:54:44 PM »
a,e... dok se ana sjeti provjeriti i potrimati, već je na drugoj polutci  fkuu
dobro još i idem s obzirom da svaki drugi treći dan provjeravam di sam  anim59
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #308 on: May 24, 2010, 08:26:41 PM »
Večeras start za New York
Ko ide?
 anim32

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #309 on: May 25, 2010, 02:47:45 PM »
Ana, čestitam, 27. si za sada  anim37, samo pazi da te ne vide  gikg79 kako tučeš prstace sa kolombom  anim64 anim64 anim64
 :angel02