Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Clipper round the world  (Read 87782 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
Re: Clipper round the world
« Reply #140 on: December 10, 2009, 11:55:32 PM »
 opu8568  kako se nisam odmah sjetio. Premjestit ─çu ga no─ças dok plutam u mraku da ne vidi Granco ┼íta radim  evil
 anim32
« Last Edit: December 10, 2009, 11:57:17 PM by jazavac »
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #141 on: December 11, 2009, 07:44:53 AM »
Premjestit ─çu ga no─ças dok plutam u mraku da ne vidi Granco ┼íta radim  evil
 anim32 
Granco sve vidi  hio4 osim pravog kursa i vjetra.  Evo, skrenuo sam (barku) prema Contessi (mo┼żda padne koja lignjica  guog98
Ne treba mi Google. Moja ┼żena zna sve!

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #142 on: December 11, 2009, 09:44:37 AM »
   anim43  je, je, vidim kako si skrenuo, napravio si di┼ítak od 1000 mjesta... confuse0006

Imam ti onu kost od lignje  anim35
 anim32
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #143 on: December 11, 2009, 09:55:30 AM »
Krenuo sam prema Contessi  anim32  ali mi je stra┼íno smetala tvoja turbulencija odnosno "rifiuti" tvojih jedara  evil pa sam se vratio na starim uzdama. jest da su lijeve ali na ju┼żnoj polutki je sve naopako pa  ani42 imam na provi pjeva─Źa (be┼ítimadora, vika─Źa koji nije ni┼íta pio ve─ç danima pa vi─Źe svima vode...vode  anim43) pa tako pasivamo.  :angel02

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #144 on: December 11, 2009, 11:50:03 AM »
zanimljivo to sa obratnom polutkom...moj na provi svima vi─Źe vina, vinaaaa, pa ga ─Źudno gledaju kad prolaze mimo mene  confuse0006

GRINGO_ZD

• Guest
« Reply #145 on: December 11, 2009, 11:53:17 AM »
a lignjeeee ?? a da pri─Źekate??  anim37
propuhalo me zadnjih dana   confuse0006
Leo

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #146 on: December 11, 2009, 11:55:39 AM »
Jazo, da nisi ti bacio svo to ulje u more??? Kako se pribli┼żavam tako je more sve vi┼íe nalik na ulje. Calma totale.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #147 on: December 11, 2009, 11:56:10 AM »

a lignjeeee ?? a da pri─Źekate??  anim37
propuhalo me zadnjih dana   confuse0006
Leo
─Źekamo te 'kod Klokana' , ─Źujem da imaju odli─Źne frigane lignje :angel02

Jazo, da nisi ti bacio svo to ulje u more??? Kako se pribli┼żavam tako je more sve vi┼íe nalik na ulje. Calma totale.

ma prao sam te─çu od ri┼żota  ch4

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #148 on: December 11, 2009, 12:03:24 PM »
Evoga na... gikg79 nije fer, baš nije fer.
Za Lea: Dr┼żi se podalje od Contesse jer Jazo stalno ne┼íto bojkotira. Te crnilo od liganja, te pumpa s jedrima, te sada i ulje baca... ch07 pravi gusar. Jo┼í samo fali da iskrekira server pa smo nadrljali.   :confused:
Nemo'š ti s lošinjanima doć u kraj... ;D

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #149 on: December 11, 2009, 12:09:59 PM »
tek si sad sku┼żio s kim ima┼í posla?

Zadrani su jo┼í u 17 stolje─çu zabranili ribolov i pristup Lo┼íinjskim ribarima na podru─Źju Zadra  anim64 O─Źito ve─ç tada nisu mogli s njima na kraj  anim35

anim32