Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Clipper round the world  (Read 89629 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GRINGO_ZD

• Guest
Re: Clipper round the world
« Reply #110 on: December 02, 2009, 09:44:48 PM »
ajde, ┼íta kukate, da se niste opili poslije prve etape, mo┼żda bi sad bolje jedrili... ja sam zbog mamurluka fino odustala od druge etape i zdravo  anim64
hehehe Vrancuz kad ufati ne pu┼í─ça guog98 eno tebe kako lipo pluta┼í negdi na ju┼żnije polovci na┼íe drage lubenice
Leo

Offline Nogicom

• Timunjer
  • **
« Reply #111 on: December 03, 2009, 01:00:18 AM »
A imaju neki cudan nacin racunanja rankinga. Dok nismo prosli oznaku racunao je ranking prema zamisljenoj tocki ispred Kerguelena. Zato sto juznije to je davao bolji ranking. A onda kad se prodje meridijan Kerguelen oznake na 69┬░10'E onda pocne racunati prema iducoj oznaci tj. prema cilju. Ima na forumima od igre post "Messed up ranking" gdje neki znalci to objasnjavaju zasto. Ima lik s boljim jedrima MagicRo gore sjeverno koji je prije meridijana oznake bio 6000 i neki jer je bio daleko od nje, a onda odjednom 1000 i neki. Taj ranking samo zbunjuje, triba jedrit po svoju..."navigare jedrit i jest". Odo spat.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #112 on: December 03, 2009, 01:47:27 AM »
ma ba┼í kad vozim da mi je najbolji vmg prema cilju imam najve─Źe gubitke poretka  anim43
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline Nogicom

• Timunjer
  • **
« Reply #113 on: December 03, 2009, 10:55:40 PM »
Kako ce bonaca sutra proci?
Mislio sam ic na sjever, ali opet bi bio predaleko od prognoziranog dobrog vjetra.  confuse0006 Vidim i ostali nastavljaju kursom na istok. Meni je cilj u Australiji sad na cca 79┬░.
Ako netko zna za barku PERO-14. Uspio je pogoditi tri palme na otoku srece usred oceana pa sad stoji.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #114 on: December 04, 2009, 12:26:23 AM »
pero 14 pi─Źi sa desetak kts na istok
aa ako pogodi prognoza sutrta ujutro svi uletavamo u bonacu i odmaramo 24h uz  anim32
koliko vidim mi se ─Źini da je podru─Źje utihe preveliko za obilazak  confuse0006

bili kako bilo, danas nekako zadr┼żavam poziciju bez ve─çih gubitaka, ─Źak sam i dobio pedesetak pozicija u odnosu na ju─Źerr  part0011
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #115 on: December 04, 2009, 03:34:56 PM »
Granco, ne diraj moju bonacu!  anim43
dobio sam koncesiju na nju, upozoravam te, ulazi┼í u moju privatnu bonacu!!!  fight4

Za svaki sat plutanja u MOJOJ bonaci, pla─ça┼í  anim32

hip79 hilhz47 gigzu89 iuu8 :confused:

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #116 on: December 04, 2009, 05:32:07 PM »
Slijedim tvoju brazdu...i ─Źepove koje baca┼í preko bande.   coolr
Bar sam se naspavao a izgleda da ─çu spavati jo┼í do sutra nave─Źer.  :angel02 Da bar nije tako hladno, sko─Źio bih u more i pogurao plivaju─çi malo barku. Ali po toj zimi...  :confused:

Imam gajbu bire ledene na provi, ako sa─Źeka┼í mogli bi nazdraviti  anim32
Ne treba mi Google. Moja ┼żena zna sve!

Offline Nogicom

• Timunjer
  • **
« Reply #117 on: December 04, 2009, 06:30:07 PM »
aa ako pogodi prognoza sutrta ujutro svi uletavamo u bonacu i odmaramo 24h uz  anim32

Oce'l meni bit lose od tolike pive...?

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #118 on: December 04, 2009, 07:08:09 PM »
pa kad već pitaš...gledajući tvoj track, prva mi je pomisao ... mrtav pijan na timunu ali ne skida nogu s gasa guog98
 gigzu89
Slijedim tvoju brazdu...i ─Źepove koje baca┼í preko bande.   coolr
Bar sam se naspavao a izgleda da ─çu spavati jo┼í do sutra nave─Źer.  :angel02 Da bar nije tako hladno, sko─Źio bih u more i pogurao plivaju─çi malo barku. Ali po toj zimi...  :confused:

Imam gajbu bire ledene na provi, ako sa─Źeka┼í mogli bi nazdraviti  anim32

anim64 pa ─Źekam te cijeli dan  anim35, ┼íta misli┼í da drugo radim kad liganja nema  ch53bubis5368 nema,  ch55 nema, :fish: nema,  fjkgzu nema, a sre─çom nema ni  ch07
 gikg79 vi┼íe  anim32  ch4

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
« Reply #119 on: December 04, 2009, 07:40:25 PM »
aj sa─Źekajte mene, sad ─çu ja buahahahah... pala na 50tisu─çainekomjesto weeeee
aaaal-ko-ho-la.. ma dobro nam je tu.....
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....