Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Clipper round the world  (Read 89597 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GRINGO_ZD

• Guest
Re: Clipper round the world
« Reply #30 on: November 01, 2009, 11:21:29 PM »
Dobro i kad gledam one naše "recesijske" polare dolazim do zaključka da spi ne služi NIČEMU, niz vjetar imaš isto a uz vjetar je bolja genova !!!!!!!!!!!!
Dapaće pri jačem vjetru genova je i niz vjetar povoljnija

Leo

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #31 on: November 02, 2009, 12:18:44 AM »
očito je da autori igrice debelo varaju confuse0006
Za dvadeset godina, biti ćeš više razočaran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.– MARK TWAIN

GRINGO_ZD

• Guest
« Reply #32 on: November 02, 2009, 08:34:19 AM »
 :angel02 neeee ma to ti se samo čini
recimo da te žele nenapadno usmjeriti prema svojim upgrade proizvodima, to ti je kao kad kupuješ auto, da li je itko ikada vidio osnovnu variantu nekog automobila (ono samo ime bez raznih dti gtf žljmbg !!  confuse0006 ) ne e a takvu mi vozimo,on bi da mi pljatimo  ali moš se mislit, neš ne to od mene činit  party3
Leo

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #33 on: November 02, 2009, 09:02:23 AM »
predlažem da u ime protesta svi okrenemo prema startu anim64
Za dvadeset godina, biti ćeš više razočaran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.– MARK TWAIN

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #34 on: November 02, 2009, 10:14:54 AM »
Vjetra ima jako malo ali spamova...od upisa na regatu poboljšao sam statistiku ulaznih poruka za 100%  anim43
Jazo, u Cape Town-u imaju super biru. Bolju nego u Riu  ;)
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #35 on: November 02, 2009, 11:56:57 AM »
Vjetra ima jako malo ali spamova...od upisa na regatu poboljšao sam statistiku ulaznih poruka za 100%  anim43
Jazo, u Cape Town-u imaju super biru. Bolju nego u Riu  ;)
gulu
za spamove koristim mail washer - jednostavan i besplatan programčić kojim pogledaš poštu koja ti čuči na serveru i automatski prepoznaje spam a može i ručno, tako da ga obrišeš sa servera pa si skineš samo željenu poštu. Koristim ga već godinama, super stvar! Pogotovo dok sam se spajao dial-up 56 kb modemom a rodbina iz inozemstva slala ADSLom  po 5-6 MB fotki  guog98

dok stignemo u CT krepat ćemo od žeđi
 anim32

GRINGO_ZD

• Guest
« Reply #36 on: November 02, 2009, 04:13:55 PM »
Na forumu  vs-a sam blentavo pitao da mi neka učena glava objasni čemu služi spi u osnovnoj varijanti ali bojim se da bih odgovor mogao dobiti direktno na (virtual) regatnom polju  anim43
Leo

Offline Nogicom

• Timunjer
  • **
« Reply #37 on: November 02, 2009, 07:00:47 PM »
Ma ne smetaju ovi sa điđama. Osim kad mi dodje na lijevim uzdama.
Za 10 eur se moze puno pivapopit  anim32
Oni voze svoju regatu iako je isto polje.
Na fr. forumima vidim da je na mini transatu prvi bez điđa bio u ukupnom redoslijedu 100 i neki.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #38 on: November 02, 2009, 07:20:36 PM »
jbg, pa moram nekoga okriviti što sam se zaletio u bonacu  evil . A neću onoga iza sebe  guog98

:angel02

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #39 on: November 02, 2009, 08:35:10 PM »
U sat vremena sam izgubio više od 40000 mjesta :angel02 pri brzini od 7,4 čvora
Idem se baviti jahanjem  part0011
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!