Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Clipper round the world  (Read 84059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
Re: Clipper round the world
« Reply #10 on: October 29, 2009, 08:44:14 AM »
ne šapći za vrijeme ispita!!!!! nije ti provaa u vjetar, grancipor, baš lijepo ideš.....
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #11 on: October 29, 2009, 09:10:26 AM »
 evil
 anim32
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #12 on: October 29, 2009, 06:54:11 PM »
Jeste sku┼żili da su svi oni koji vode u regati (zapravo onih prvih 5 na listi) pokupovali sva ona pomagala po 9,9 Eur mad

Usput...Granco je zavr┼íio dernek (sigurno je kakvu sabljarku digo kad je onako dugo stajao u vjetru  guog98) i odlu─Źio krenuti dalje
 :angel02
« Last Edit: October 29, 2009, 06:56:27 PM by jazavac »
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline Nogicom

• Timunjer
  • **
« Reply #13 on: October 29, 2009, 07:31:18 PM »
Ima nasih pero-14 i drizzt do urden s boljim jedrima. AKo malo paze uvijek su bar pola cvora brzi...
Vidim da francuzi rade sami svoju listu brodova bez opcija (sans options, SO).

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #14 on: October 29, 2009, 07:50:56 PM »
ovaj drugi ima sve ─Ĺi─Ĺe

Offline grancipor

• Kontra-admiral
« Reply #15 on: October 29, 2009, 08:36:29 PM »
Jeste sku┼żili da su svi oni koji vode u regati (zapravo onih prvih 5 na listi) pokupovali sva ona pomagala po 9,9 Eur mad

Usput...Granco je zavr┼íio dernek (sigurno je kakvu sabljarku digo kad je onako dugo stajao u vjetru  guog98) i odlu─Źio krenuti dalje
Upravo tako  ;) Problem je da je bila prete┼íka pa sam malo podijelio onima oko sebe i sad ┼íprintam prema vama. Ne─çete me ─Źekati?  :angel02
Vidim Jazo spu┼íta┼í se ni┼że ali ako ne uspori┼í, nema papice od ribice  anim35
Spremio sam mariniranu i sad spremam kalandraku. Problem je u tome ┼íto sam zaboravio pomidore pa ─çu morat koristiti pelate iz limenke.  anim59
Ne treba mi Google. Moja ┼żena zna sve!

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #16 on: October 29, 2009, 09:44:11 PM »
Ako ima┼í vi┼íka ribe dat ─çu ti recept kako se konzervira u ulju  anim32
u me─Ĺuvremenu, jurim dalje...do prve bonace confuse0006

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #17 on: October 29, 2009, 09:50:19 PM »
Pojavio se još jedan naš, OLA-2
i on ima 'kupljeno' jedro, trenutno je na ─Źelu 'na┼íih' - 42.

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
« Reply #18 on: October 30, 2009, 12:01:19 AM »

kad mu ┼íap─çe┼í....  gikg79 ni┼íta bez plave kuverte jazavac, samo mito i korupcija!!!
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Offline Nogicom

• Timunjer
  • **
« Reply #19 on: October 30, 2009, 12:06:57 AM »
Nocas imate bolji vjetar. Ja mogu tesko gore...samo naprijed..."monter" ce me uskoro projurit...