Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Još jedan biser u nizu...  (Read 23188 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eventum

• Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Prodajem Elan 333
Re: Još jedan biser u nizu...
« Reply #60 on: September 20, 2009, 10:22:27 PM »
Zašto zbuna, pitanje je na mjestu? Ako se naplati sidrenje uzduž i popreko na svim valama, bilogdje i bilokad, onda zašto ne bi naplatili i porez na vazduh? Možda čak i na deplasman; ako brod od 10metara i 5 tona plovi, onda miče svaki sekund toliko i toliko vode ispod sebe. Zašto sad misliš da to može radit besplatno i ugrožavati opstanak lokalnom stanovništvu?
A svi oni, koji se time ne slažu mogu slobodno ič dalje, Jadran je dapače lijep ali nije nikako jedini. Možda se baš zato dosta stranaca, koji ne kuže zašto ove sezone za istu ili lošiju ponudu plačajo preko 100% više nego prošle sezone, kune se majkom da jih CRO više ne vidi. A Grčka i Turska si trljaju ruke...
ja sam mislio na onaj dio od "kaj god..."

Offline mali

• Seascape junkie
  • Noštromo
« Reply #61 on: September 21, 2009, 12:07:21 PM »
to je kod nas standardna pojava mi smo najveci i najbolji,imamo najljepse more ,najbolju reprezentaciju,nema u nas krize,sta ce nama neko pricat , najbolji smo u svemu i na kraju imamo najljepsi grad na svijetu DUBROVNIK gdje kava i kola kostaju kao najbolji rucak. mislim da je vrijeme da se svi skupa malo spustimo na zemlju i da bas nismo najbolji osim u otimanju love.
Seascape is fun!!

Offline Dario

• Admiral

Offline mali

• Seascape junkie
  • Noštromo
« Reply #63 on: September 21, 2009, 01:27:34 PM »
a to bi znacilo da ako te uhvati nevrijeme ti se nemozes bilo gdje sidrit nego moras trazit valu u kojoj postoji koncesionar koji ti moze zabranit sidrit jer je to njegovo i onda si prisiljen recimo sa dvoje male djece lunjat okolo i molit boga da sve bude u redu
Seascape is fun!!

Offline pelig

• Chief
« Reply #64 on: September 22, 2009, 07:54:00 AM »