Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Muzeji, galerije, izložbe  (Read 4694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline grancipor

• Kontra-admiral
Muzeji, galerije, izložbe
« on: December 09, 2012, 09:12:00 AM »
Evo zanimljive postave koja priča o jednom zanimljivom razdoblju naše povijesti:

http://www.kuk-marine-museum.com/

U pripremi je i postava o povijesti ribarstva u našem kraju.
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

Offline estan

• Admiral
Re: Muzeji, galerije, izložbe
« Reply #1 on: December 09, 2012, 11:38:22 AM »
Lijepo, morati ću skoknuti do Novigrada.

Offline pelig

• Sekondo
batiel
« Reply #2 on: March 13, 2019, 11:32:18 AM »
Kad već ideš do Novigrada, produži i do Pirana. Tamo su izradili prelijepu repliku batiela. Prava pomorska nacija ima ozbiljan pomorski muzej, koji ozbiljno pristupa pomorskoj baštini. Tako se to radi!

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #3 on: March 13, 2019, 06:06:54 PM »

Ipak su oni ne malo, drukčiji nego mi :icon_scratch:.
Koliko god da mi mislimo da smo to što nismo. :laughing7:
Na radišnosti i dalekomišljenosti ne da sam zavidan, nego bih volio da i sam bar trikvarta imam, a mi bar trećinom; bar!!! :angel4:
Ženama im nemam primjedbu, one su stvarno prave :thumbsup:; osim kad bi se moglo još prije nego što porode poneke gene muškića popromijeniti; samo poneke. :thumbsup:
Nažalost danas je to još nemoguće, (osim prirodno od od nas južnih susjeda. Ali udjel je vjerojatno minoran?) bez garancije, a može biti od odlično do ko zna kakvih. Posljedica gena mislim.
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline pelig

• Sekondo
loger
« Reply #4 on: March 28, 2019, 11:58:57 AM »
LOŠINJSKI MUZEJ NA OTVORENOM Pomorska baština otoka izložena u stoljetnom logeru (http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/LOSINJSKI-MUZEJ-NA-OTVORENOM-Pomorska-bastina-otoka-izlozena-u-stoljetnom-jedrenjaku)

Eto, ipak se kreče. Nakon trabakula Božidara, komiških falkuša, betinske rive i muzeja, krčkog bragoca, Lošinj je s ovim logerom zauzeo mjesto koje mu i pripada. Napokon smo i mi krenuli putem kojim druge zemlje idu već dugo. Možda ih s vremenom dostignemo.

Offline estan

• Admiral
« Reply #5 on: March 28, 2019, 05:39:03 PM »
 :icon_thumright: :icon_thumright: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: