Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: HHP prepucavanja, van tema  (Read 28021 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vragec32

• Moderator
  • Kontra-admiral
Re: HHP prepucavanja, van tema
« Reply #10 on: May 01, 2011, 05:37:49 PM »
Na mnogo ozbiljnijim forumima od ovog nijedan post se ne briše, ma kakvog sadržaja bio (koje posjećuje mnogo više posjetitelja nego ovaj).
Ako netko u vrlo rijetkim slučajevima i reagira na sadržaj , onda ne reagira pristrano . Valjda su zato i posjećeniji!
Smutljivce nemam potrebu ni pogledati , a kamoli pogledati u oči

Evo sad se, iz ove teme, neće pobrisati ni jedan post. Možete pisati što želite (u okvirima pristojnog i dozvoljenog), nije određena tema.
Nisam želio biti pristran.
Inače, da je angažman svih članova forumu bio značajniji i kvalitetniji sigurno bi i ovaj forum bio po vašem shvaćanju "velik".
Puno je jednostavnije i lakše biti sarkastičan, podrugljiv, uskogrudan, destruktivan ...
nego dobronamjeran, tolerantan, razumjevajući, konstruktivan, nesebičan i prilično altruističan.
Tako sam se i ja ponio destruktivno, prije nego sam otvorio ovu temu, i obrisao vam par postova koji nisu imali nakakve veze s temama u kojima su se našli.
Moja isprika!   :angel02
Možda bi bilo dobro razmisliti prije nego se nekoga etiketira, a za osobne razmirice koristiti privatne mailove, da to ne moramo svi čitati.

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #11 on: May 01, 2011, 10:28:56 PM »
nego dobronamjeran, tolerantan, razumjevajući, konstruktivan, nesebičan i prilično altruističan.

Otprilike sam sa tom namjerom i došao na forum, ali čim sam došao me presreo presretač, koji je to radio i drugim nikovima koji su se pojavili.
Tada je krenulo sve nizvodno.
Evo kako se osjećaju ljudi  koji tek dođu na forum:

Zdravko Dren
Guest
 Re: Kako jedrenjem osvojiti pehar u grupi s malo truda
« Reply #8 on: December 08, 2009, 08:32:35 PM »QuoteMa poštovani kolega, mene su odmah napali ognjem i mačem kad sam se usudio komentirati postove gospodina ......

Cim se u diskusiji navede neki primjer, prozove nega losa akcija, prepozna nerealno, na kraju cim netko istakne svoje misljenje o necemu, izrekne svoje misli, opise kako bi to on ili kako sanja da bi trebalo, pojedinci/ke se dignu na zadnje noge braneci odma nesto sto su samo oni shvatili da se napada,

tako nekako kad dođeš pred vrata dobronamjerno a tamo pas čuvar, laje ko blesav samo zato što sam došao na vrata, za zato što on laje na sve nepoznato i onda uzbuni ukućane koji odmah se spreme u gard jer ih netko napada, i dok ja dokažem moje dobre namjere, ovaj me ugrize, gazda me napuca solju u guzicu i mogu se ja poslije žalit napisat na led i pustit niz potok, najeba ja.
 ;) :thanx:
« Last Edit: May 01, 2011, 10:30:42 PM by level gaga »
Istra: Brod na moru, a sidro mu je Ćićarija

Offline Tin

• Viceadmiral
« Reply #12 on: May 01, 2011, 11:45:42 PM »
Mozda bi najbolje bilo da se HHP racuna kao broj bespotrebnih postova u ovom podforumu :)

Offline willy

• Noštromo
« Reply #13 on: May 02, 2011, 11:50:39 AM »
Mozda bi najbolje bilo da se HHP racuna kao broj bespotrebnih postova u ovom podforumu :)

Ova ti je dobra happy0034

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #14 on: May 02, 2011, 01:36:31 PM »
Bespotrebni su i ovi vaši, pa ih škovacera trpi, a i drugi topić. Nisi razmišljao otome, kada već nenaj*hbivo komentiraš druge anim19!
« Last Edit: May 02, 2011, 01:52:39 PM by level gaga »

Offline willy

• Noštromo
« Reply #15 on: May 02, 2011, 02:11:37 PM »
Pa imaš pravo,stvarno je i to bespotrebno,samo što ja nikoga ne komentiram.
Pokušavam biti objektivan i svakoga razumijeti. :)

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #16 on: May 02, 2011, 06:46:29 PM »
Ako nekome daješ pravo,znači da se slažeš sa njegovim mišljenjem, pa i kada nepotrebno komentira .
Iz čega proizlazi da si i sam nešto prokomentirao. happy0034

Offline willy

• Noštromo
« Reply #17 on: May 03, 2011, 09:58:41 AM »
Pa možeš i tako reć... :confused:

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #18 on: June 20, 2013, 06:01:37 PM »
 :angryfire: Žalosno...da su barem obadva svojim nastupima deklarirani ,,fair play,,igrači mogli bi se viteški nać na regatnom polju i zamjeniti jedrilice,kucnut se birom i krenuti u regatu s motom,,nek bolji pobjedi!,,  :sunny: ali avaj!  :sad10:
T