Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Kako besplatno omogćiti ravnopravnu borbu regatnih jurilica i obiteljskih krstaša?  (Read 99860 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline more

• Admiral flote
Seriola da vidimo koliko si seriozan i daj prijedlog kako da se aktivira onaj veliki broj kanti. Ono s klopom, cugom, i poneki pokal je potrošeno. Barki je sve više a broj takmičara uvijek jednak! Ako ne shvaćaš problem ili ne namjeravaš surađivati na rješenju tog problema, onda makar ne .....

Offline Daniell Luca

• Noštromo
prenešeno sa www.3maj.hr: "19.07.2012   Održana taktička vježba"  anim32

Offline vragec32

• Moderator
  • Kontra-admiral
prenešeno sa www.3maj.hr: "19.07.2012   Održana taktička vježba"  anim32
Što ovo znači? Ima li ikakvog smisla ... ili je klasični spam? Ne kužim.
Ili sam ja (vrlo) ograničenih intelektualnih mogućnosti ili si ti uporan k'o mazga?
Pa kako ti se da ?!

Offline Daniell Luca

• Noštromo
Da si kliknuo na priloženi link sa "formulama i ostalim" sve bi ti bilo odmah jasno...  :angel02

Dakle, kako si sam rekao, mislim da je ono prvo iz tvog posta....  ch55

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
Dakle, Vragec ponovno u sridu - klasični spam je jedini točni odgovor na prethodni post   anim64
Za dvadeset godina, biti ćeš više razočaran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.– MARK TWAIN