Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Jugo  (Read 5492 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Leo

• Guest
Jugo
« on: September 10, 2017, 05:25:43 PM »
Danas je jugo opet pružilo priliku surferima i kajterima

Leo

• Guest
Re: Jugo
« Reply #1 on: September 10, 2017, 09:16:24 PM »
kompletan album

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #2 on: September 10, 2017, 09:49:18 PM »
 :thumbsup: :sunny: super slike Leo :icon_thumleft:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Leo

• Guest
« Reply #3 on: April 03, 2018, 09:58:39 PM »
još malo juga

Leo

• Guest
« Reply #4 on: October 28, 2018, 02:24:29 PM »
jučer krenulo jugo, svi pušu a kajteri ... lete

« Last Edit: October 28, 2018, 02:28:12 PM by Leo »

Offline pero

• Terco
« Reply #5 on: October 30, 2018, 05:27:17 PM »
Leo,
tvoje slike su vrhunske i uvik če biti,ali mi smeta jedna stvar koju stalno ponavljaš !
Žašto ne postaviš par slika a ne 15 koje su skoro sve iste ?
I tako na svim temama na kojim postavljaš !
Sad češ reč meni ako ti smeta negledaj ih ,a tako sam i počo več jer kad vidim prvu sliku ,pa drugu ,vidio sam sve ,sve slike ispod više i negledam.
Ovo je samo dobronamjeran savjet kako to ja vidim,ostali možda to nevide,neshvačaju ,kompoziciju fotografija i samog autora .
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Leo

• Guest
« Reply #6 on: October 30, 2018, 05:34:07 PM »
 :read2:   

Offline Groff

• Timunjer
  • **
« Reply #7 on: October 30, 2018, 11:03:32 PM »
Hebate, gledan slike a ono sve različite.....kadi si ti Pero videl iste slike ? Ili nas pouči malo o slikanju, kompoziciji, kutu slikanja i na kraju prezentaciji slikanog materijala !
Leo, odlične slike, samo objavljivaj i dalje !

Offline pero

• Terco
« Reply #8 on: October 31, 2018, 01:31:02 PM »
Hebate, gledan slike a ono sve različite.....kadi si ti Pero videl iste slike ?
Grunff ,odi na kontrolu očiju jer po meni imas Anizometropiju (različitu dioptriju na svakom oku)ili je problem u shvacanju a tu ti ja nemogu pomoc,jer i pri sam ti moro crtat da shvatis neke stvari,pa cu pokusat i sad ovako ko djeci u skoli  !
Na slici 2,3,4,5,6,7,8,9,11,12,13,14 i ............ja sam ih izbroja nabrzinu 27-28 sve su takorec iste slike ,od pocetka kad je Leov maneken- kajter poceo letit.
Znaci Leo je slikavo kao slide show ili ti ga svako par sekunda okinuo sliku i tako ih postavio.
Evo da ti olaksam  ,isprintaj slike ove gore povise napisane i napravi ko knjigu od njih i onda prelistaj brzo i dobices film,tako je i pocela filmska industrija i crtani filmovi za djecu.
Ja sam samo ovo na brzinu napisa jer ja sam amater za fotografiju ali ipak se razumim u neke stvari.
Aj ti nama napisi koje ti slike razlicite vidis ?

*Sto se tice samog autora slika Lea ,ja njega postujem i divim se njegovim slikama ko svi ovdi,ali ako nesmim iznjest svoje misljenje ,e onda hebi ga!
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Leo

• Guest
« Reply #9 on: October 31, 2018, 03:21:34 PM »
Da pojednistavnimo priču, shvatio sam poruku, davim i trolam sa fotkama, nisi prvi prema tome primam na znanje i neću više daviti, tko želi može moje fotke vidjeti na FB, i tako ih svatko može vidjeti.

PS
Da, djeluje kao filmić to mi je i namjera.
Očekivao sam prigovor da je vidljivo da se radi o 4 različita kajtera  (samonzadnji dio je isti čovjek) i da nije fotkano sa iste lokacije .....
I iz tvojih usta u božje uši da dođem i ispucana seriju i gotovo, meni nije teško, dapače zabavlja me ali ne traje minute kako ti kažeš nego prije sate

PSPS ako laže koza ne laže rog ovaj EXIF file 😎