Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Moje brodice  (Read 365226 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Strici

• Admiral flote
Re: Moje brodice
« Reply #1590 on: April 03, 2018, 06:39:06 PM »
Ovo je principijelno samo za Tihača, jer nekako zaključujem da je moderan i dinamičan dečko, a da bi nekog drugog zanimalo, skoro da ne vjerujem :icon_scratch:. Evo stavljam link, koji s temom (brodice) nema veze, no ja sam na "svom" teritoriju pa mogu kako mi drago skretati s teme.  Stavljam link:

https://youtu.be/h6Cu_HkVUjg

Kako dobro znam što i kako se može filmom manipulirati, ali i kako je prevedeno, a prevedeno je na neku mješavinu malo ekavice, više ijekavice (Bosanski) tako sam ostao zatečen, ne znam što bih rekao. :icon_scratch:
Dosta sam slušao o temi, ali se i podsmjehivao. Uzmi si vremena Tihaču, pogledaj video, a on te vodi i na druge teme u tom i sličnom smijeru. Možda pogleda i pokoji znatiželjni?

« Last Edit: April 03, 2018, 07:13:34 PM by Strici »
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline Tihač

• Global Moderator
  • Terco
« Reply #1591 on: April 03, 2018, 07:50:47 PM »
Ujače Strici, pogledao sam početak. :-)

Inače, nakon što smo razmijenili brojeve telefona, puhnuli su takvi vjetrovi da više ni jednom nisam bio u glavnom gradu Monarhije i ne nadam se da ću uskoro biti, pa ne možemo ovo komentirati u živo.

Fascinantno je koliko energije je uloženo u ovakve filmiće.
Bolje je biti bez gaća na plaži, nego raditi u odijelu...

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #1592 on: April 11, 2018, 09:49:36 PM »
Ustvari sam znatiželjan ko svraka, ali namjerno se neću previše "zakopati" u temu. Ipak previše je raznih izvještaja, nalaza, mišljenja da tema ne bi bila za "razmjenu mišljenja" i to od ne samo nekih dibidusa.
Rekoh, ja namjerno neću jer mi je sve to ne samo s jedne stane u najmanju ruku blesavo. I da se sada u današnje vrijeme o tako odavno utvrđenom (?) razglaba. U najmanju ruku meni sve preblesavo, ali krajičkom oka pratim. :laughing7:
Slično i "rodna jednakost" ili kako se to naziva. Ali to je ipak vrlo "opipljivo" i kako se shvaća, i zna tko je to nametnuo.
Ali to nije tema ovdje za na forum, jer je forum "usko specijaliziran", ali i članstvo "duboko spava",

uglavnom kao i gro naših građana.

Offline estan

• Admiral
« Reply #1593 on: April 17, 2018, 01:39:05 PM »
Nije točno da se zakrivljenost zemlje ne vidi iz aviona, ili sam ja to samo sanjao?

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #1594 on: April 20, 2018, 04:11:50 PM »
Prije dvadeset ili više godina, šećer u krvi do 120mg/dl (6,7mmo/l) kao još u redu. I ono odjedanput promijenili znanje na 105mg/dl  ( 5,9mmo/l) gornja granica. Ja sam uvijek bio malo ispod ili do gornje (120mg/dl) granice, dakle normalan. I preko noći postao "zukeraš" jer je farma industrija postavila nove gabarite!!! :fucyc:
Tako isto do jučer je dizel bio prva liga, benzin fuj, a sada baci Golfa s 4o ooo kilometara i kupuj benzinca.

Meni je trebalo 50 godina da konačno povjerujem kako oni ispod ne mogu pasti, i sada više ne mijenjam mišljenje da je zemlja ravna. :laughing7:
Ma ko šiša sve te kapitaliste i njihovu propagandu, slušao ti njih ili ne slušao tako i tako sve ide u vražju mater. :icon_scratch:

Offline pero

• Noštromo
« Reply #1595 on: April 20, 2018, 06:40:27 PM »
Albin benzinac je zakon  :thumbsup:
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #1596 on: April 20, 2018, 11:03:04 PM »
Pjero, zasada bi zakon bio lektrika, samo kad bi mogli voziti ka trolejbusi. Dok ne smisle bolje baterije, prvi Japaneški model:

« Last Edit: April 21, 2018, 10:49:56 AM by Strici »

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #1597 on: April 20, 2018, 11:21:45 PM »
Nekad su Rijekom vozili tranvaji aji poslje trolebusi zice su do pred par godina bile u zraku a onda ih je nova vlast skinula i prodala u otpad, poslje su htjeli staviti trolebuse ali nije bilo vise zica!!!!!!!!!!!!!
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #1598 on: April 21, 2018, 10:53:37 AM »
Često sam se Rijekom vozio trolejbusom. Drugdje ih ima još.  Dal još voze Osijekom ne znam, ali u Bratislavi su nedavno obnovili trolej park. :thumbsup:
Ustvari ovo je moja aluzija (dal se to tako kaže? :icon_scratch:), malo zaje....... na ovoliko na silu guranje  elektroauta, a da pored pogona nisu glavne probleme riješili. Ustvari kapitalistička pohlepa je svemu kriva, na kraju krajeva. :laughing7:

Offline dmeter

• Komodor
« Reply #1599 on: April 21, 2018, 11:15:18 AM »
Ustvari kapitalistička pohlepa je svemu kriva, na kraju krajeva. :laughing7:
Nije nego ekonomija,ako si ti pametan otvori tvrtku i po svijetu gradi trolej-autobus mrežu ko ti brani.