Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Hreko  (Read 564911 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ante_Ri

• Barba
Re: Hreko
« Reply #2740 on: June 12, 2018, 09:21:34 AM »
Mladi─çi treba li vama to prepucavanje po forumu?

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #2741 on: June 12, 2018, 04:11:29 PM »
" Radi tvoga lipog karaktera i pisanja su te izbacili sa foruma dva puta  :angel4:"

Mene izbacili a Giordana spalili :angel4:

Ti si moj nedamirko stalno na virtueli ( internetu)  jer ti se u ┼żivotu  o─Źito ni┼íta  interesantno ne dogadja.

Ne volim pisati o profesiji zbog 'neravnopravnosti' . Radio sam slu─Źajno 10 godina u jednom od 5-6 centara ( gradova/sela)  za hendikepiranu djecu. Holandezi su prakti─Źni ( oni centriraju probleme) Mislim da sam jedini anesteziolog u Nizozemskoj koji je stjecajem okolnosti  radio u svih ─Źetiri centra za opekotine?

Najve─ça tragedija je hendikepirano dijete 'prebacivati' dizalicom ( slu─Źajno kupljenoj na buvljaku) :angel4:. To su  djeca koja vape da ih omiri┼íe┼í, prihvati┼í i zagrljene prenese┼í na brod.  Oni su osjetljiviji nego 'normalna' a puuuno osjetljiviji od vri─çe cimenta kako ih 'neprofesionalci' tretiraju.

Ante nisu sve diskusije na nivou. Uostalom ima┼í izbor pa ne ─Źitaj.
« Last Edit: June 12, 2018, 04:14:43 PM by traktor »

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #2742 on: June 12, 2018, 05:04:34 PM »
"Nego, jedno prakti─Źno pitanje za tebe....kako se uvu─Źe┼í u brod iz mora kada je u┼ítekan ovaj "genijalni" bajbot u sklopu krme, ima┼í neku automatik dizalicu ili ska─Źe┼í dobro kao Delfin?"

Posto se bajbot u 'par sekundi'  moze osloboditi potreba da se ulazi u more s bajbotom integriranim u krmi je jako rijetka. Ako si 10 %
 inelegentan koliko si zavidan lako ces shvatiti kako se popeti na hreka s bajbotom u krmi.
« Last Edit: June 14, 2018, 05:22:03 AM by traktor »

Offline Gec

• No┼ítromo
« Reply #2743 on: June 12, 2018, 10:25:36 PM »
Traktore, kako je to genijalno rje┼íenje kao i hrpa drugih na tom ─Źudu, naravno da sam ti zavidan, naro─Źito na tri hrvatske zastave na Hreku....ja imam samo jednu. Vas iz Minken bojne je lako prepoznati kad do─Ĺete u Hr. ne zna┼í koji je ve─çi Hrvat :icon_biggrin:
na bovi

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #2744 on: June 12, 2018, 10:45:44 PM »
He he  u tom grmu lezi gec. Na hreku je na krmi nizozemska zastava i zastava pokrajine Nord Brabant u kojoj sam desetak godina zivio i radio jer mi je njihova za razliku od hrvatske gospodarske komore puno pomogla . Lijevo na jarbolu je Hrvatska, za sada, 'ako bog da'  biti ce uskoro na krmi.

Inace imam spomenicu s originalnim Francekovim potpisom i medalju. Poslao bi ti sliku ali mi je degutantno. Ti si vjerovatno negdje gulio krumpire.
« Last Edit: June 13, 2018, 11:23:12 PM by traktor »

Offline Gec

• No┼ítromo
« Reply #2745 on: June 12, 2018, 11:51:56 PM »
Pored svih "vje┼ítina" jo┼í si i vidovit, da, gulio sam krumpire na tri boji┼íta, od nas sedmorice tri smo se vratili, tako da ne kiflaj. ┼áto se ti─Źe zavisti....vidi┼í ja nisam trebao i─çi vani nego sam ostao ovdje i svoj sam gazda ve─ç 26 godina. Glede stru─Źnosti... za razliku od tebe medicinara ja sam strojarac po struci i svaki tjedan napravim vi┼íe tehni─Źkih rje┼íenja i dokumentacije nego ┼íto ti ima┼í za tog ─Źudnovatog kljuna┼ía, pomno┼żi to sa 30 god. pa vidi koliko se iskustva nakupilo. Tako da vidim iz aviona da je ovaj tvoj ┼żivotni projekt jedan veliki shit u svakom pogledu. Bilo je na ovom topicu jako stru─Źnih ljudi brodograditelja i jedrili─Źara koji su ti ukazivali na propuste koje si napravio no ti si bio najpametniji, zato sada ima┼í moderni KON-TIKI od 300kEura. Osobno me zaboli briga za tebe i tvoju lovu, ono ┼íto me kao tehni─Źku osobu iritira je ┼íto to ─Źudo voza┼í po sajmovima i promovira┼í taj proma┼íaj kao neki inovativan koncept budu─çnosti sa pregr┼ítom genijalnih rje┼íenja. Jedino inovativno ovdje je kako si uspio potro┼íiti toliko para na takvu glupost :icon_biggrin:
« Last Edit: June 12, 2018, 11:59:48 PM by Gec »
na bovi

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #2746 on: June 13, 2018, 06:16:23 AM »
"

Ti si moj nedamirko stalno na virtueli ( internetu)  jer ti se u ┼żivotu  o─Źito ni┼íta  interesantno ne dogadja.

Najve─ça tragedija je hendikepirano dijete 'prebacivati' dizalicom ( slu─Źajno kupljenoj na buvljaku) :angel4:. To su  djeca koja vape da ih omiri┼íe┼í, prihvati┼í i zagrljene prenese┼í na brod.  Oni su osjetljiviji nego 'normalna' a puuuno osjetljiviji od vri─çe cimenta kako ih 'neprofesionalci' tretiraju.

Imas pravo moj Joso kod mene ti se bas nista interesantno ne dogadja :laughing7: Uredjujemo kompletno svoju kucu za prodaju, vratili jedan ducan u prvobitno stanje kakav je bio prije najma, uredili jednu kinensku masazu i suncanje da mogu poceti raditi, transformirali jednu kinesku masazu u trgovinu sportskih cipela, torbi, a dio zgrade je salon za uljepsavanje i sada dolazi dio sa zlatnim nakitom i dijamanticima unutra evo ti slikice da ne mislis da te lazem. Jos smo napravili kuhinju da drugom katu a iznad poslje razbijamo kabine za masazu i pretvaramo u stan za toga Kineza, inace mjesecna najamnina za tu zgradu u centru Antverpena je 5 500ÔéČ mjesecno :toothy4: Stvarno dosadan zivot da ne mozes zamisliti, A ja htio firmu pokloniti a nitko je nije htio :laughing7:

Inace ja sam koristio  pomocu buma i SWI-TEC Mastlifta za ukrcaj invalidne djece na Luckya, negdje sam pisao o tome i stavio par slicica.

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako ┼żeli┼í izbje─çi kritiku ne radi ni┼íta, ne govori  (Aristotel)

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #2747 on: June 13, 2018, 11:31:13 PM »
"gulio sam kumpire na tri bojista"

ako imas muda napisi ime i prezime pa cu te potraziti u maticevom registru  :angel4:

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #2748 on: June 13, 2018, 11:40:22 PM »
Nedamirko, oprosti ali to je tipican primjer konfekcije. Selfi ti je nenadjebiv
« Last Edit: June 14, 2018, 05:19:39 AM by traktor »

Offline Gec

• No┼ítromo
« Reply #2749 on: June 14, 2018, 08:32:34 PM »
"gulio sam kumpire na tri bojista"

ako imas muda napisi ime i prezime pa cu te potraziti u maticevom registru  :angel4:
Mo┼że, a kad bi ve─ç vagao moje domoljublje mo┼żemo usporediti tko je uplatio vi┼íe poreza i doprinosa u zadnjih 30 godina ovoj dr┼żavi, ti koji si vani drogirao Niskozemce ili ja koji sam ostao ovdje? :icon_biggrin:
na bovi