Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Obiteljske i sportske jedrilice / Re: Hreko
« Last post by Damir s on Today at 10:07:44 AM »
Znatiželjan si ko guzica jer ti se ništa posebno ne događa u životu . Kako mogu ‘prodavati patente’ kad ih nemam? Prije bi se reklo da ti netko prodaje ćakule pa znaš više o tome, jer ja ne znam baš ništa.
Prštiš od sreće i uspjeha prožvakavajući tuđe živote. Ne bi me čudilo da si bio uspješan i udbovanju kad su bila zlatna vremena u tom poslu.

Smanji onu sliku s glupim sampanjcem jer je prevelika pa remeti temu.

Moj doktore evo sada opet dodajes temu o meni i UDBI :nono:

2
« Last post by traktor on Today at 08:01:50 AM »
Znatiželjan si ko guzica jer ti se ništa posebno ne događa u životu . Kako mogu ‘prodavati patente’ kad ih nemam? Prije bi se reklo da ti netko prodaje ćakule pa znaš više o tome, jer ja ne znam baš ništa.
Prvo je o novcu počelo nakon što sam spomenuo koliko me je koštala ta avantura ( netko me je pitao pa sam mu odgovorio). Onda je počelo prenemaganje konjskih muha. Inače 2,5 mil eura za 25 godina puno rada u poslu u kojem greška košta ‘ milione’ (kako bi ti napisao) i nije neka lova. Uzmi kalkulator bit će ti lakše izračunati koliko je to na mjesec a trebalo je krenuti od nule. Stari, koji je cijeli život radio ko konj ( u režimu kojega nije volio a ni režim njega) o autu je mogao samo sanjati.  Ti kako vidim radio si doslovno  svugdje i svašta, uživao i bio uspješan tako da ni pod stare dane  ne možeš prestati. Prštiš od sreće i uspjeha prožvakavajući tuđe živote. Ne bi me čudilo da si bio uspješan i udbovanju kad su bila zlatna vremena u tom poslu.

Smanji onu sliku s glupim sampanjcem jer je prevelika pa remeti temu.

(ako ja radim nešto krivo neka me moderator savjetuje kako ispraviti ali pazim da slika ne bude veća od 900 piksa.)
3
Općenito / Re: Caffe uz more
« Last post by Damir s on Today at 12:46:38 AM »

Ovo ili ti je neki klijent poklonija(jer se pokvarilo zbog nepravilnog čuvanja) ali da si ti to platija iz svog đepa čisto ne virujem ti iako te ne poznajem(bez uvrede). Ti koji kupuješ svu svoju robu na buvljaku da kupiš bocu šapanjca od 16,25 € po litri čisto sumnjam
[/quote]
Kao prvo ta ti je flasa od 1.5L pa potrazi cjenu na internetu :BangHead: a ima toga jos kod nas va podrumu.
E moj dmetre stvarno si nisko pao sa s svjojim komentarom, ti koji  si mozes priustiti Bakarsku Vodicu uz koju dobijes i tabletu protiv glavobolje. Pa ja sam godinama svojim klijentima poklanjao boce sampanjca i vina za bozic i novu godinu. Imam ti ja jos boca vina u nasem podrumu koje su se pokvarile jer nisu mozda pravilno uskladistene stare i pokrivene prasinom, mozda bi ti htio malo pripaziti na njih :laughing7: Inace slike su napravljene za policu osiguranja na podrum i sadrzaj u njemu.
Ne kupujem ti ja uopce nista na buvljaku vec na AUKCIJAMA ako nisi znao od firmi koje propadnu ponekad nove stvari za smjesnu cijenu. Jedina sitnica to bidiras moras momentalno platiti u kesu (nema kredita), sto ja kazem (dok nekome ne smrkne drugome ne svane)
A TI SE RUGAJ I DALJE moj pametnakovicu :occasion14:
4
« Last post by Damir s on Today at 12:08:12 AM »
Ironija i humor je bio post o 'bankrotu', kojeg si iskopao iz 2014.

Hrvatsku penziju nisam zatražio a razlog sam naveo. Jedino ne kužiš  :icon_scratch: da ako ja taj novac ne dobivam ostaje raji kojoj je potrebniji. Jučer sam telebankingom zagr. banke umjsto boce šampanjca stradaloj obitelji iz rata poslao 2500 kn. Tebi se takva 'glupost' ne bi mogla dogoditi ni u snu.

Ali zar ne bi trebali prestati o novcu? Ako nemaš nešto pisati (pitati?) o temi eksperimentalne hibridne jedrilice hreko bolje da ne trolaš i zagadjuješ temu. Imaš svoga Luckija pa tamo piši kako uživaš u svom životu.   

Pa ti si poceo  prvi o lovi kako zaradjujes milione i trosis ih. Normalno mene to uopce ne zanima o tvojoj lovi ali dosadio si i bogu vragu i meni a ja ne mogu presutjeti to ti je kao kada mahnes biku sa crvenom krpom kada vidim tvoj post.

A napisi nesto kako pokusavas prodati neke patente u Rijeci ???? Da i mi znamo nesto vise :wave:
5
Oglasnik / Re: K: kupujem stopere
« Last post by tomic0407 on Yesterday at 10:00:13 AM »
 :icon_thumleft:
6
« Last post by dmeter on Yesterday at 09:58:08 AM »
Hvala na linku :hello2:...pronašao san par varijanti pa sad kemijam koje da odaberem...easylock i spinlock su užem izboru,iako je spinlock podosta skuplji od easylock-a :toothy9:
oba dva su ti dobra i solidna
7
Novi članovi / Re: Pozdrav
« Last post by tomic0407 on Yesterday at 09:39:29 AM »
Hvala na dobrodošlici...a što se tiče sređivanja,rekli bi standardno :toothy9:

Promijenjeni su pleksi bočni prozori,stavljen novi koper,pobrušena i polakirana drvenrija u unutrašnjosti,razvučena kompletna instalacija za struju(panel,radio,svitlo u kabini) plus solarno(najviše *****ancije je bilo provući kabel kroz jarbol (mali jarbol nema kanalicu za kabel) pošto san na vrh jarbola stavija svitlo 4u1 - vršno,krmeno i bočna svitla, i windex ),stavljena sonda( kroz trup isprid kolumbe) i spojen instrument za dubinu/temperaturu/brzinu.

Sve to malo pomalo,svaki dan po uru dvi nakon posla....uzivancija :icon_biggrin:

Naravno ima još par sitnica,ali brodic je lagano vec zaplovija i uzivamo u jedrenju :thumbsup:
8
« Last post by tomic0407 on Yesterday at 08:58:28 AM »
Hvala na linku :hello2:...pronašao san par varijanti pa sad kemijam koje da odaberem...easylock i spinlock su užem izboru,iako je spinlock podosta skuplji od easylock-a :toothy9:
9
« Last post by dmeter on June 20, 2018, 09:39:17 PM »

Ja sam ti dosao jucer u Hrvatsku da ja i supruga proslavimo uz bocicu "jeftinog sampanjcica" vidi ga na selficu ali ako ti nesto smeta mozes reci pa cemo popraviti to: :angel4:
Inace bocica ti je:
DUVAL - LEROY
FLEUR DE CHAMPAGNE
DELPHINE &  ALAIN
le 16 Juni 2001

Pa i ja imam 17 godina staza u onoj  drzavi a kako sam siromasan morao sam odvojiti dvije Hr penzije za ovu bocicu, ali nije lose isplati se dati za uzivanje u mjehuricima. Imamo i jednu manju bocicu Veuve Clicquot Ponsardin od 1998 godine. Mogu ti jedan selfic sa njom poslati ako zelis?????

Ovo ili ti je neki klijent poklonija(jer se pokvarilo zbog nepravilnog čuvanja) ali da si ti to platija iz svog đepa čisto ne virujem ti iako te ne poznajem(bez uvrede). Ti koji kupuješ svu svoju robu na buvljaku da kupiš bocu šapanjca od 16,25 € po litri čisto sumnjam
https://www.millesima.fr/champagne-duval-leroy-fleur-de-champagne-brut-premier-cru-0000-b-cc-12.html?declinaison=b_cc_12&utm_source=winesearcher&utm_medium=site&utm_campaign=generique&utm_content=ready+for+delivery&utm_term=champagne+duval+leroy+fleur+de+champagne+brut+premier+cru+0000+b+cc+12
Pages: [1] 2 3 ... 10