Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Općenito / Re: BOravišna taksa
« Last post by Damir s on Today at 09:08:17 PM »
Jedrili─Źari (ustvari svi jahta┼íi) slove kao ono "vi┼íeg nivoa", mislim plate┼żnog, ne moralnog :laughing7:.
Ma ne kod nas, kod nas su lajvand :laughing7:, nego to ovdje na zapadu. Ali svejedno ima tu neka preslika, jer po tome ┼íto pi┼íe na┼ía "mala" malo nas obadaje tu peticiju, a preslika bi bila da su i kod nas "bolje stoje─çi", mislim financijski, pa im takva bagatela ni┼íta ne zna─Źi, a pokazulu nezainteresiraju─çi se za peticiju :icon_scratch:.

Moj Strici  pa znas i sam da bogati su skrti i gledaju svaki cent (zato i jesu bogati) dok se sirotinja razbacuje na sve nacine jer pokusava izigravati bogatasa. Ne znam koliko puta sam prosao u Antwerpenu kroz ulice gdje znam da zivi sirotinja pa da vidis vrece pue kruha bacene na cesti, jednom smo vidjeli na cesti cca 5 kla ciste teletine neko bacio, citavu kokicu jos u najlonu :BangHead: A tamo gdje su nekada zivjeli obitelj im nemoze priustiti  klu kruha. Svi ovi dosljaci kupuju u trgovinama vodu u boci za pice i za kuhanje ko da je voda iz spine zatrovana :icon_scratch: A voda iz spine je sigurno zdravija i puno jeftinija nego ona iz boce ali to ne mozes nikome dokazati :crybaby2:

2
« Last post by Strici on Today at 06:51:27 PM »
Jedrili─Źari (ustvari svi jahta┼íi) slove kao ono "vi┼íeg nivoa", mislim plate┼żnog, ne moralnog :laughing7:.
Ma ne kod nas, kod nas su lajvand :laughing7:, nego to ovdje na zapadu. Ali svejedno ima tu neka preslika, jer po tome ┼íto pi┼íe na┼ía "mala" malo nas obadaje tu peticiju, a preslika bi bila da su i kod nas "bolje stoje─çi", mislim financijski, pa im takva bagatela ni┼íta ne zna─Źi, a pokazulu nezainteresiraju─çi se za peticiju :icon_scratch:.

3
Op─çenito / Re: Malo neozbiljnosti molim...
« Last post by Strici on Today at 04:33:24 PM »

4
Jedrenje / Re: ZLATNI
« Last post by Leo on Today at 04:22:47 PM »
..... Daleko si pretjerao s mno┼ítvom slika. Jednostavno nema┼í mjere i osje─çaja kad je previ┼íe. Ne pri─Źam o motivima, a o kvaliteti bi se dalo.....
Nisam primijetio da igdje pi┼íe "obavezno pogledati" a ─Źini mi se da nisam nikad nikoga tjerao da gleda ili komentira...
 :read2:
5
« Last post by Hunter on Today at 01:58:07 PM »
Ah...
...zalosno.

Osobno sam lani u ime nauti─Źara kontaktirao dr┼żavnu tajnicu u Ministarstvu mora... koja nam je dala veliku podr┼íku o ─Źemu sam elaborirao u ovom forumu ali sad u ponovnom puku┼íaju kontakta vi┼íe se nije javila. Vjerojatno su joj zabranili.  :nono:
Kontaktirao sam i Ministarstvo turizma i odgovorili su da je u pripremi novi zakon... :toothy9:
Sudjelujem u javnim raspravama vezano uz dono┼íenje izmjena pravilnika i uredbe pa me tamo odjebu kao da sam protidr┼żavni element... 
Pa kome slu┼że ministarstva ???...  gra─Ĺanima ili dr┼żavnom aparatu ????

...┼żalosno

l.p.
M
6
Jedrenje / Re: Elliot 6m
« Last post by Leo on Today at 12:38:51 PM »
Financijska !?­čĄö
7
« Last post by Mala od portala on Today at 11:13:19 AM »
Hunter, Nautica Portal je jo┼í pro┼íle godine pokrenuo peticiju da se smanji BP. Do danas, skoro godinu dana nakon pokretanja, potpisalo ju je svega 715 nauti─Źara, i to njih 90 posto stranih. Na┼íe doma─çe mo┼że┼í na prste jedne ruke nabrojati. Toliko o podr┼íci. S tim brojem potpisa nema smisla izlaziti pred Ministarstvo, nasmijat ─çe nam se.

Pa kad se sami nauti─Źari ne ┼żele udru┼żiti i boriti, za┼íto bismo mi pojedinci svoja le─Ĺa podmetati i borili se za druge koji tu borbu niti cijene niti im je do toga stalo. Ne ┼żelim biti ni─Źije magare koje ─çe svoja le─Ĺa podmetati zbog tu─Ĺe lijenosti i nezaintereiranosti.  :dontknow:
8
« Last post by Strici on Today at 09:19:34 AM »
Znam da nikoga direktno ne pita┼í, nego eto pretpostavlja┼í. Na┼żalost (bar zasad nitko ni┼íta?) nema nitko mi┼íljenja ili ideja, ja ponajmanje jer ne pratim tu problematiku. Ali kako sam "zakuhao" rado bih pro─Źitao mi┼íljenja i komentare, a jo┼í radije kad bi bilo vi┼íe "rogova", time mislim na svoj na─Źin borbi mi┼íljenja. A pod rogova mislim rogatih, ne mu┼żeva, nego ono "ole" borbenih, borbenih izmjena mi┼íljenja. Eto ja malo s Leotom, ali to nekako sve u krivom smjeru. :icon_scratch:

9
Jedrenje / Re: Elliot 6m
« Last post by pelig on Today at 07:28:40 AM »
Eliot do┼íao, Eliot pro┼íao. Kao i Yngling, Europa, Zvijezda, FD... A Laser ostao. Moram priznati da mi je dosta ─Źudna logika kojom se biraju klase za Olimpijadu.
10
« Last post by pelig on Today at 07:21:59 AM »
─îudno! Nitko ni┼íta o tom velikom Ocu i trnovitom putu kojim je pro┼íao i kojim jo┼í uvijek ide da bi promovirao na┼íe jedrenje. Tu je mati─Źni JK Uskok pa nekoliko malih klubova pa HJS pa .......! Gdje ste zadrani?

Ako se ne varam, on dolazi iz vaterpola, a ne iz jedrenja. U Uskoku o─Źito njegove ideje nisu prolazile, pa je krenuo drugim putem. U HJS-u sada ima potporu, prije ne znam kako je bilo. Zadrani bi mogli pone┼íto o tome. Ali mene bi zanimalo i da Spli─çani usporede Edu s Antunovi─çem i Jakeli─çem, dva vrhunska trenera. ┼áto bi bilo da su u Riu malo zamijenili mjesta? To mene zanima.
Pages: [1] 2 3 ... 10