Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Caffe uz more  (Read 29708 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Leo

• Viceadmiral
Re: Caffe uz more
« Reply #290 on: January 13, 2018, 06:24:13 pm »
Damire razumijem da si svoj život utukao tamo ali zašto svaki put u svakoj prilici o tome !?!?
Pa ovo je forum o NAUTICI , a i tema je CAFFE UZ MORE a ne o tvojim tvrtkama, mom poslu ili bilo čijem poslu....
Po tvojoj logici i ti stalno reklamiraš proizvođača tvog broda, drugi u svakoj prilici navodi kako je proizvođač njegovog broda najbolji. To su sve reklame

A da malo prođeš po forumu vidio bi da su ljudi koje vi prozivate za reklamu prilično i konstruktivno pisali i ne samo o svojim brodovima nego o ozbiljnim i zanimljivim temama.

A što se ne upuštaju u kafanske svađe i "tko ima večeg" kapa im do poda.

Offline pero

• Noštromo
« Reply #291 on: January 13, 2018, 07:03:37 pm »
Citajuci malo forum pa da nespamam na tim temama  ,kvarim po nekima,pronaso sam zanimljive postove,
prvo od jucer,
Ajme, možda bolje ništa ne pisati jer vama je sve povod za prepirku i podhebavanje.
Ja sam to vec odavno skuzio.....i mislim da ni sam jedini...:(

I ja sam to odavno skuzio ,neki nece nikad na zalost  :dontknow:

Pa ovaj post od prosle godine (jako mi je drago da tada nisam bio,piso na forumu)

Ni ja ne znam zašto je dio ljudi izgubio interes za forum. I ja bi jako rado da se broj članova poveća i da svi budu aktivniji. Svako malo se netko novi ulogira, ali je aktivnih članova koji intenzivno pišu i sudjeluju u raspravama jako malo.

Nažalost, ne možemo nikoga natjerati da se aktivira i više sudjeluje na forumu, to je svakome na dobru volju. A što se tiče reklamiranja foruma na netu da se poveća čitanost, to isto traži novaca kojeg nažalost nemamo jer se reklame na portalu prodaju slabo. Zato se moramo prostrijeti onoliko koliko smo dugački.

Dociranje, obraćanje svisoka, netolerancija...zato se, recimo, ja više ne javljam.

vdusevic je potpuno u pravu ,zato i ja mislim da se vise nejavljam !
Pocimlju boatshowovi pa cu neka plovila i vidit,mozda dobijem i pivu  :dontknow:
A forum ce onda procvatat jer sad me optuzuju skupa sa Damirom s da rusimo forum i ......pa ovi clanovi koji ostaju i pisu konstruktivne  postove , ce onda pisati bez straha od mene  :wave:

Sponsored by Oceanvolt 

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Online Damir s

• Kontra-admiral
« Reply #292 on: January 14, 2018, 12:36:56 pm »
Na projektu Porto Jadere shvatite pravilo koje u Hrvatskoj vrijedi svugdje i stalno: stjegovi i križevi nisu doli pokriće da se ugrabi što više.

https://www.jutarnji.hr/komentari/slucaj-porto-jadera-1177-papa-u-sluzbi-investicijske-klime-kako-su-investitori-u-zadarsku-marinu-u-vlastiti-projekt-upleli-i-sam-vatikan/6926607/
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)

Offline pero

• Noštromo
« Reply #293 on: January 15, 2018, 09:53:31 pm »
Sponsored by Oceanvolt 

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso