Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Vez za jedrilicu od 9,4m,gaz 1,5  (Read 1155 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Grassy

• Mali od palube
  • *
Vez za jedrilicu od 9,4m,gaz 1,5
« on: October 03, 2017, 11:04:00 AM »
Bok.
Pola godine nazad kupio sam jedrilicu, oldtajmer iz '68 godine. Sad je na bovi ali ču je morat uskoro maknut. Tražim vez ili bovu. Radije bovu, nisam neki magnator, da bi mogao u bilo koju ACI marinu. Zna li možda ko za nešto u Istri? Bio bi vrlo zahvalan na informaciji. Hvala puno. K.

Offline estan

• Admiral
Re: Vez za jedrilicu od 9,4m,gaz 1,5
« Reply #1 on: October 03, 2017, 08:28:12 PM »
Ajde malo predstavi jedrilicu. Puno sreće u traženju veza, ili pozicije da staviš bovu.

Y40

• Guest
Re: Vez za jedrilicu od 9,4m,gaz 1,5
« Reply #2 on: October 03, 2017, 09:01:02 PM »
Bove su pred Umagom. Vjerovatno sa njima upravlja Lučka uprava Umag. Kolega tamo drži brod već dugi niz godina a sam daje u najam bovu ispred Valdoltre (Ankaran, odmah poslje granice sa Italijom) u Sloveniji. Cijena 80 EUR/mjesec odnosno stvar dogovora - upravo danas je dao oglas.
Ako ti je zanimljivo, javi i šaljem kontakt.