Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Malo neozbiljnosti molim...  (Read 281253 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline traktor

• Viceadmiral
Re: Malo neozbiljnosti molim...
« Reply #1390 on: January 12, 2018, 04:20:17 PM »
Što ’nekolicina’  kaže na ovog brkatog satiričara?. Imaju li primjedbe o ozbiljnosti nečije smrti?

https://www.youtube.com/watch?v=ecokPE0ZS3A

Velika većina koski je u zemlji a slučajno otkopane su  još uvijek u vrećama za smeće.

Offline brule

• Timunjer
  • **
« Reply #1391 on: January 12, 2018, 05:54:14 PM »
Ha, ološ i danas tvrdi da se radilo o "razoružavanju kolabracionista".

Offline estan

• Admiral
« Reply #1392 on: January 12, 2018, 06:16:38 PM »
Ljudi, falili ste temu, u tome je problem. Ja ne znam šta je u obrisanim postovima pisalo,nisam ih vidio niti bih intervenirao za brisanje bilo čega (već sam negdje pisao kako sam protiv brisanja pa i onoga što mi se ne sviđa ili se s time ne slažem). Ipak mislim da bi diskusiju trebalo preseliti u "Ventil za dušu".

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #1393 on: January 12, 2018, 08:17:09 PM »
Ne razumijem čemu tolika strka?
Nekolicina forumaša me je kontaktirala s primjedbom da nečija smrt nikako ne spada u neozbiljnost.
Ja sam izbrisao ta tri posta i Josi poslao sms poruku s objašnjenjem zašto sam to napravio i zamolio ga za razumijevanje.

Imas potpunu podrsku od mene sto si napravio i uopce ti ne zamjeram ipak treba imati neku granicu lijepoga ponasanja i kulture sto nekima posebno fali. Ne trebas se uopce nikome ipricavati za ono sto si napravio niti se izvinjavati.  :thumbsup:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline more

• Admiral flote
« Reply #1394 on: January 13, 2018, 09:30:47 PM »

Za ime Boga! Gdje je nestao onaj dobar dalmatinski humor???!!!
« Last Edit: January 13, 2018, 09:34:50 PM by more »

Offline Maestral

• Kadet
  • *
« Reply #1395 on: January 16, 2018, 09:33:47 PM »
Menadžer pred penzijom, svjetski poznat, jednog je dana smislio odličan plan.
Nazvao je sina telefonom i rekao mu: "Sine, završavaš fakultet, ostao ti je samo diplomski... Vrijeme je da te oženim i nađem ti posao!"
Sin se malo usprotivio za ženidbu: "Pa tek sam završio školovanje! Posao, OK!"
Otac: "Ali čekaj da ti pokažem sliku djevojke!" Na slici, lijepa djevojka i velika jahta u pozadini...
Kaže mu sin: "Tata, ma daj, pa ja se hoću oženiti iz ljubavi...kakva jahta! "
Otac: "Ma čekaj, nisam ti rekao najbitnije...ona je kćerka Billa Gatesa, najbogatijeg čoveka na svijetu!"
Sin promisli 5 sekundi, pa mu kaže uz osmjeh: "E, ako je tako, može! Pristajem!!!"
Stari uzima telefon i zove Billa: "Znaš, Bille, imam sina, lijep k'o lutka! I jako mu se dopada tvoja kćerka."
Bill mu odgovara: "Villi, cijenim te jako, ali sad si pretjerao! Moja kćerka nije ni videla tvog sina, pa nismo u 18. stoljeću!"
Menadžer će na to: "Polako, nisam ti rekao najvažnije. Mali je sad diplomirao i već je zamjenik predsjednika Svjetske banke!!!"
"Stvarno!?" odgovori mu Bill, "Ako je tako, računaj da je dogovoreno"
Menadžer uzima telefon i zove svog dobrog prijatelja, predsjednika Svjetske banke...
Kaže mu: "Prijatelju, mali mi je diplomirao i treba mu posao, pa sam mislio da ga zaposliš, da ti bude zamjenik."
Ha, ha, ha, nasmije se predsjednik... "Znaš da smo prijatelji, ali stvarno si poludio! Pa na to mjesto pucaju najbolji svjetski
ekonomisti! Ne kažem da je mali loš, ali to je veliki zalogaj za njega!"
Polako, kaže mu menadžer..."Nisam ti rekao najbitnije... mali je zet Billa Gatesa!!!"
Predsjednik ušuti, pa reče: "Ako je tako, neka dođe sutra na posao!"

Offline more

• Admiral flote
« Reply #1396 on: January 16, 2018, 10:40:34 PM »
Mama će sinu: „Molim te, donesi mi pet tanjura!“   „Ali zašto, pa malo prije smo ručali?“   „Rado bi nešto rekla tvom tati!“.

Bujna dama upita prodavačicu: „Imate li kondome XXXL?“   „Imamo, gospođo. Koliko vam ih treba?“   „Nijedan, hvala. Pričekat ću da vidim tko će ih kupiti!“.

Offline Tihač

• Global Moderator
  • Terco
« Reply #1397 on: January 17, 2018, 02:07:35 AM »
« Last Edit: January 17, 2018, 02:12:30 AM by Tihač »
Bolje je biti bez gaća na plaži, nego raditi u odijelu...

Y40

• Guest
« Reply #1398 on: January 17, 2018, 08:12:28 AM »
 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  nisu dalmatinci ali dobri su :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline pero

• Noštromo
« Reply #1399 on: January 17, 2018, 11:11:36 AM »
Stvarno su dobri  :thumbsup: :laughing7:
Ja mislim da je jedan  zagorac a drugi hercegovac jer se oni slazu kompozicijski  :icon_biggrin:
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso