Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Malo neozbiljnosti molim...  (Read 267763 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline traktor

• Viceadmiral
Re: Malo neozbiljnosti molim...
« Reply #1380 on: January 11, 2018, 06:22:02 PM »
"malo je bila neukusna."

Neukusna. Misliš previše začina i soli.  :icon_scratch: Pokojni se nikad nije time opterećivao.  :blob7:

Offline Groff

• Timunjer
  • **
« Reply #1381 on: January 11, 2018, 08:09:12 PM »
"malo je bila neukusna."

Neukusna. Misliš previše začina i soli.  :icon_scratch: Pokojni se nikad nije time opterećivao.  :blob7:
Pa nemoj ni ti !

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
« Reply #1382 on: January 11, 2018, 10:40:14 PM »
...  onda me mala tipkom obriše

Joso, moram priznati da ovo ne razumijem.  :dontknow:  Ne znam o čemu je riječ i nisam nikoga brisala. Pretpostavljam da je netko od  moderatora to učinio, vjerujem da je procijenio da je komentar neprimjeren. Tome moderatori i služe. Nemojte to shvaćati previše osobno, nekad se u žaru rasprave omakne pokoja neprimjerena riječ ili komentar i to nije ništa strašno. Ali ako moderator takve komentare obriše to ne znači da vas netko mrzi ili ima nešto protiv vas. Samo vam poručuje da malo pripazite na rječnik i to je sve..
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #1383 on: January 11, 2018, 11:06:45 PM »
"malo je bila neukusna."
Neukusna. Misliš previše začina i soli.  :icon_scratch: Pokojni se nikad nije time mogao opterećivati.  :blob7:

Naravno ako se iz tvoje anestezije nije probudio :laughing7: :laughing7:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #1384 on: January 12, 2018, 12:03:06 AM »
“Joso, moram priznati da ovo ne razumijem. :dontknow:  Ne znam o čemu je riječ i nisam nikoga brisala. “

Sorry, malo sam se zanio. Ispričavam se ako to može pomoći.  :notworthy:

Opet moja kriva procijena. Mislio sam da je prošlo vrijeme  svetih tovara, ali vidim da još nije. ( ne satiri satiričara) 

« Last Edit: January 12, 2018, 01:45:14 AM by traktor »

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #1385 on: January 12, 2018, 08:57:07 AM »
“Joso, moram priznati da ovo ne razumijem. :dontknow:  Ne znam o čemu je riječ i nisam nikoga brisala. “

Sorry, malo sam se zanio. Ispričavam se ako to može pomoći.  :notworthy:

Opet moja kriva procijena. Mislio sam da je prošlo vrijeme  svetih tovara, ali vidim da još nije. ( ne satiri satiričara)

Pa ti Joso moj ionako pises postove pa prepravljas i na kraju ih brises, mozda si se malo zanio pa izbriso ali u kakvom se stanju nalazis najvjerojatnije da si zaboravio sto si napravio  :wave: pa okrivljujes moderatore  :laughing7:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline pero

• Noštromo
« Reply #1386 on: January 12, 2018, 01:49:56 PM »
Pa u cemu je problem ?
Nek moderator vrati  :thumbsup:

Ako netko (autor ili moderator ili administrator) obriše poruku, ona se nakon toga nalazi u temi koju vide administratori i moderatori.
To je isto kao u Windows OS, kad nešto obrišeš, nije obrisano, nego je u kanti za smeće.

Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline hidrotherapy

• Global Moderator
  • Komodor
« Reply #1387 on: January 12, 2018, 02:19:28 PM »
Ne razumijem čemu tolika strka?
Nekolicina forumaša me je kontaktirala s primjedbom da nečija smrt nikako ne spada u neozbiljnost.
Ja sam izbrisao ta tri posta i Josi poslao sms poruku s objašnjenjem zašto sam to napravio i zamolio ga za razumijevanje.

Offline pero

• Noštromo
« Reply #1388 on: January 12, 2018, 02:43:30 PM »
hidro hvala na objasnjenju !
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #1389 on: January 12, 2018, 03:20:07 PM »
Ne razumijem čemu tolika strka?
Nekolicina forumaša me je kontaktirala s primjedbom da nečija smrt nikako ne spada u neozbiljnost.
Ja sam izbrisao ta tri posta i Josi poslao sms poruku s objašnjenjem zašto sam to napravio i zamolio ga za razumijevanje.

Hydro, ne mogu pronaći taj sms ni na hrvatskom ni na NL mobitelu tako da ne znam da si mi ga poslao. Ti imaš toliko kredita kod mene da bi ti oprostio i da izbrišeš entire hreko thread. I ja tu i tamo padnem u napast da to učinim.

Kad se doznalo da francek ima kancer, na feralovoj naslovnici se pojavio kostur. Toliko o pokojnikovoj suptilnosti. Taj tip je išao do daske.  ( ovo za tu tvoju nekolicinu forumaša koji su intervenirali i posredno cenzurirali satiru jer su bogom dani da ocjenjuju kvalitetu Satirove erekcije) .