Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Sretna Nova godina  (Read 2344 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
Re: Sretna Nova godina
« Reply #10 on: January 04, 2010, 12:35:23 pm »
pridružujem se čestitkama i zahvaljujem na lijepim željama ;D
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Offline Damir s

• Viceadmiral
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #12 on: January 01, 2018, 01:01:08 pm »

Upravo traje Novogodišnji koncert Bečkih sinfoničara, ja pratim jednim okom, uglavnom divne kamerasnimke, i javlja se i malo nostalgije. Dobranih 15 godina sam i ja pridonosio tom veličanstvenom događaju. I nakon onih lijepih slika dvorca Šonbruna, evo kako je izgledao jučer viđeno s Glorijete, a morao sam počekati kad je u prvom planu bilo manje posjetilaca, jer ih je inače bilo kao mrava. :wave:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline pero

• Noštromo
« Reply #13 on: January 01, 2018, 02:03:52 pm »
Strici ,Sretna Nova godina  :hello2:
Upravo gledo koncert  :thumbsup:
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #14 on: January 01, 2018, 02:34:58 pm »
A na putu kroz gornji šonbrun su viđeni i:

sve u svrhu turizma. A uopče nisu bila kao uobičajeno djeca

pa od njih desno Gloriete i turisti:

Eto to su slike otprilike 24 sata prije kraja koncerta. :icon_joker:

Pere hvala, sve isto tako upučujem nartag. Eto danas mi se ne ide vanka, tmurno. Jučer kako se vidi na slikama nakon tmurno bilo lijepo. Inače sam dobro, nisam prepio :laughing7:
« Last Edit: January 01, 2018, 02:41:19 pm by Strici »

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #15 on: January 01, 2018, 03:42:01 pm »
Moj Strici: Sve najbolje u 2018 zele ti Jadranka i Damir iz Ijmuidena, ovdje dere vjetar ali je suncano i ljudi otvorili sezonu kupanja a jucer Kinezi ispred nas 45 minuta ispaljivali rakete, bila je ludnica.

« Last Edit: January 01, 2018, 03:49:23 pm by Damir s »
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #16 on: January 01, 2018, 04:55:41 pm »
 :laughing7:
Hvala, hvala, uzvraćam.
Inače poblentavili ljudi ne znaju što bi više pa da se sada kupaju. Ma daj pomisli koliko je njima ugodno, a koliko da se istaknu, a kad ne znaju ništa bolje, onda se tako preseravaju. Sve te ludonje bi trebali vidjeti kakvi če biti za dvadeset-trideset godina.
A Kinezima ne bi dao ni da pucketaju prstima, a kamoli da još pucaju raketama i tako došli u Europu, trenirati.
A nema prevelikih razlika u rasi, i Sjevernokoreanci su im jako slični.
A oni tvoji sugrađani tamo kao da su izgubili svu pamet, pored svekolikih pres....... udružili se kako pretpostavljam s Kinezima. Zamisli razmjena turista u postotcima. Jedan posto Olandeza u posjetu Kinezima, i onda jedan posto Kineza, ma koji jedan posto, o,1 posto Kineza u Olandiju. Pa da vidiš učinak prijateljevanja.
Slično se desilo i Srbima, sad im dižu natalitet i radnu normu jer su oni marljivi ko mravi, a i ima ih u Srbiji ko mrava, a mravi se znamo šire. Ima ih i u Dalmaciji, nisam mislio mrava, nego Kineza, iako ima i mrava.
E kad bi se Dalmoši ugledali u Kineze, pa da i oni počnu raditi. Ma ne svi, mislio sam na mlađe generacije. :laughing7:

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #17 on: January 01, 2018, 07:16:03 pm »

Inače poblentavili ljudi ne znaju što bi više pa da se sada kupaju. Ma daj pomisli koliko je njima ugodno, a koliko da se istaknu, a kad ne znaju ništa bolje, onda se tako preseravaju. Sve te ludonje bi trebali vidjeti kakvi če biti za dvadeset-trideset godina.

Pa zar ja uvijek moram biti u pravu? Samo sam prije kratkog vremena ovo napisao, a upravo čuo vijesti o utapanju kod Rijeke!!! :crybaby2:

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
« Reply #18 on: January 01, 2018, 09:46:08 pm »

Puno sreće, zdravlja i dobroga vjetra u Novoj 2018.!!!   :toothy4:

Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)