Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: STO SAM KUPIO  (Read 3408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Damir s

• Viceadmiral
Re: STO SAM KUPIO
« Reply #30 on: October 17, 2018, 09:36:44 PM »
Moj Strici umirem od smjeha , uljepsao si mi dan i ta tvoja Julake ili Julaka  :hello2: :occasion14: :wave: :icon_thumright:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #31 on: October 17, 2018, 11:31:46 PM »
Jel Damire, a da nisi ti ta Julaka? Otkrio sam zašto su one pletene dvodjelne kesice. :laughing7:
Samo se pitam odkud joj mjera? :laughing7: Ali zato je jedna veča, a druga trečinu manja. Ona veča paše :laughing7:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #32 on: October 18, 2018, 08:17:08 AM »
Nisam ti ja taj moj Strici, prvo ja ti ne znam plesti vunu a  i nemam vremena (ful zauzet renovacijom kuce) Ali tko ti je to polao odusevio me je sa onim malim vrecicama  :laughing7: Nisam se prestao smijaticim se sjetim one slike sto si objavio  :icon_salut: :icon_thumleft:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #33 on: October 18, 2018, 10:27:40 AM »
Baš moram ići vanka, ali izgleda da je još puno prevruče :laughing7:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Online Leo

• Viceadmiral
« Reply #34 on: October 18, 2018, 12:16:44 PM »

pakovanje od 10 komada 0,4mm

i pakovanje od 10 komada 0,2 mm

3,5 eura sa poštarinom iz Azije.
Naravno na kraju balade moraš platiti našim poštama još 5 kuna, sapunica sa dostavom doma....
« Last Edit: October 18, 2018, 12:23:51 PM by Leo »

Offline pelig

• Sekondo
« Reply #35 on: October 18, 2018, 02:11:24 PM »

Dva para ličkih čarapa, evo sam šarene odmah obukao, i dvije neke čudne dvokrake vrećice :icon_scratch:.

Sa ovako dobrim nakurnjakom možeš početi planirati jedno putovanje u Spitzbergen ili još sjevernije!